Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi fél az elkötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fél az elköteleződéstől, nem érdemes foglalkozni vele? 27N

Figyelt kérdés

Hogy segítenél neki, ha megtudnád a férfiról, akivel ismerkedsz, el kezdi kiadni magát, hogy fél az elköteleződéstől, menekül, ha komoly szándékot észlel akár a nő, akár saját maga részéről? Egyáltalán lehet segíteni bármely módon, ha ő nem akarja?

Hogy kell vele viselkedni, hogy ne meneküljön végleg el?


2016. márc. 17. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked megfelel a laza kapcsolat akkor semmi gond. Ha viszont komolyat szeretnel tole, hagyd.

A pasiknal ez a "felek az elkotelezodestol" duma addig tart altalaban amig bele nem zugnak valakibe ugy istenigazabol. Tehat beled nem szerelmes, de azert esetleg meg sunazna.

2016. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tőle tudom, csak sejtettem, és egy régi barátjától is tudom. Engem nem próbál etetni ilyesmivel, nekem ezt nem hozza fel.Bár feltételezem ő is tisztában önmagával.
2016. márc. 17. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
férfi nyelven,nem vagy az esete.mivel nem tud közös jövőt elképzelni veled előjön a félelem az elköteleződéstől :p ha szeretne igazából tervezné veled a jövőt nem menekülne előle. ezt férfiként írom de persze,nem vagyunk egyformák, mi sem!
2016. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most akkor kezd megnyílni, vagy te nyomozol utána a haveroknál? Mert nem mindegy.

Utóbbi esetben ugye tisztában vagy vele, hogy már tudja, hogy a haveroknál is katéterezel, és el fog futni, mint a nyúl.

2016. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat ha tisztaban van magaval, megkerdezheted mi az oka..
2016. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Induljunk ki abból, hogy a kérdést tényként tettem fel, nem feltételezés. Nincsenek haverjai, egy barátja van.

Ez olyasmi, amire idővel fény derült.

2016. márc. 17. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen férfi csak magán tud segíteni hidd el. Nem kell rajta segíteni,meg ügyködnöd az érdekében, teret kell neki hagyni, hogy kvázi megtalálja önmagát.Amint ez sikerül,képes lesz olyan nőt is találni,aki hozzá illik és akivel jövőt tud elképzelni.


Bonyolítva arról van szó,amit írtál, röviden pedig arról, hogy nem vagy az esete. (sok férfi mégis évekig húzza a dolgokat,akár 5-10 évig is egy kapcsolatban,mindennemű elköteleződés nélkül,aminek úgyis szakítás-megcsalás a vége,mert még mindig jobb,mint teljesen egyedül)

2016. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!