Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/ lányok! Volt már igazi"sc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/ lányok! Volt már igazi"schmutzig"párotok?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a ti igényeitek voltak túl magasak, ő meg nem tudta/akarta kielégíteni. Arra gondolok, hogy bár volt rendes munkája, egy fagyira nem hívott meg. Szülinapot/névnapot"elfelejtette", utólag kaptatok max egy csokit, ilyesmi. Érdemes ilyen pasival tervezni?
2016. márc. 17. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem volt, de ilyet nem is szeretnék.
2016. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Húgom párjáról van szó. Alapból rendes srácnak tűnik, de nagyon fogához vrri a garast. Kb. amiket fent írtam. Mozi nincs, mert felesleges, le lehet tölteni. Étterem sincs, mert abból a pénzből 3 napra lehet bőven főzni. Ha véletlenül szórakozni mennek(2-3 havonta), akkor egy pohár valamit kell iszogatni egész este.
2016. márc. 17. 14:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Bemagyaráztam magamnak, hogy én kérek sokat alkalmanként egy szál virággal vagy egy kis csokival. Hamarosan lemondtam arról, hogy én sokszor meghívtam valamire, következő alkalommal ő fog. Elfogadtam, hogy még a 99,90 forintos sport szeletet is fillérre pontosan elfeleztük. Elhitettem magammal, hogy ez így rendben van, én vagyok az anyagias és nagyigényű, hogy szeretnék egy kis kedveskedést, ilyesmit. Ahhoz is hozzászoktam, hogy éjszaka hagyott egyedül mászkálni, éjszakai buszokon közlekedni és hajnali 2kor a buszmegállótól még vagy negyed órát a kivilágítatlan, sötét, külvárosi utcákban barangolni, amíg hazaérek tőle. Merthogy későn van, és neki másnap korán kellett kelnie. Mit is tesz az elvakult szerelem :) Aztán meg volt lepődve, amikor szakítottam, mert nem éreztem, hogy fontos lennék neki :D


Alapvetően nincs azzal gond, ha valaki az anyagiakat és a figyelmét is így kezeli, csak a másiknak ne legyen rá igénye. Nálunk nagyon jól működött volna a rendszer, ha én nem vágytam volna néha egy kis meglepetésre, kis ajándékra- nem nagy értékben, egy tábla csoki, egy szál virág is elég lett volna-, és hiába kommunikáltam ezt felé, ha nem szívből adja az ember a kedveskedést, úgy nem az igazi.


Ha neked nincs igényed ilyesmire, akkor ettől önmagában még nem lesz rossz a párkapcsolat vagy bunkó a pasi. Engem ezek a dolgok zavartak, mert örültem volna, ha így is kinyilvánítja a figyelmét és törődését. Az utánam következő barátnőjének lehet, hogy nincsenek ilyen vágyai, és ezért ő nem fogja elhagyni, miután látta, hogy vannak, akik tudnak vele úgy bánni, ahogyan ő azt igazán szeretné. Kérés és könyörgés, veszekedés nélkül is.

2016. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ami miatt most kicsit kiakadtam az az, amit tesóm tegnap mesélt. 20 kmre laknak egymástól. Mindketten a szüleikkel élnek, de dolgoznak, van autójuk. Többnyire a tesóm megy hozzá, mert ott jobban elférnek, hatalmas házban vannak hárman. A srác ritkábban jön, mégis kitalálta, hogy a húgom ilyenkor adjon neki a benzinbe, mert sokban van neki így a tankolás(persze fordítva nem volt róla szó). Nem rudtam, sírjak, vagy nevessek. Ilyen tényleg van? Egyébként 30-al többet keres a srác.
2016. márc. 17. 15:03
 5/18 anonim ***** válasza:
2016. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nalam olyan volt csak hogy full csoro volt es elvarta, hogy en fizessek mindent:-))Termeszetesen elhagytam:-))
2016. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem mondhatnám, hogy volt, mert két randi után elhajtottam a búsba. Akinek annyit nem érek meg, hogy beüljünk valahová kávézni, és órákig sétáltat a parkban, annak kiskutya kell, nem barátnő.


A húgod egy idióta, ha a pasi azt akarja, hogy beszálljon a benzinbe, akkor legközelebb felezzék a költségeket akkor is, ha ő utazik hozzá.

Vagy elegánsan legközelebb szex után vágjon hozzá egy ezrest, és tegye hozzá, hogy a visszajárót megtarthatod.

Aztán hagyja ott a búsba. Most komolyan, jó hogy már nem fizet a pasinak, hogy kijárhasson hozzá...

Értem én, hogy most minden pasi azon kattog, hogy a nők csak a pénzre hajtanak, a csajok meg túlkompenzálnak, de ez erős túlzás.


[link]


Ezt mutasd meg neki!

2016. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt/van. A napokban fogom megkérni, hogy költözzön el. Ugyanazok amiket leírtál (egyszer voltunk moziban, azt is én fizettem kettőnknek), plusz nem volt hajlandó függönykarikákat se venni, tekintve, hogy a függöny félig leszakadva is tökéletes.
2016. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyszer lehetett volna, de szerencsére még időben észbekaptam.


Ismerkedési fázisban kirándultunk és egy zacskó sajtoskifli felét kifizettette velem, elvből, majd elmesélte hogy a volt felesége és gyereke elől hó végén nevelési célzattal rendszeresen eldugta a maradék pénzt és így nélkülöztek következő fizetésig. Mindezt azért hogy tanuljon beosztást a szerencsétlen nő.

2016. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem epp az ellebkezoje volt, mint amiket itt olvasok.igaz neg scak 19 voltam. Viszont mar dolgoztam egyetem mellett es nyilvan sporolnon kellett, mert szuleimtol nem kaptam annyit, h eltartsam magam, melle kellett a keves diak keresetem plusz h sporoljak is. Egykoruak voltunk. O nem tanult a szuleitol volt penze.naluk is lakott(en nem a szuleimmel laktam mar). Szoval engem pont az idegesitett, h folyton janizott a penzzel es meg azon sem sporolt, amire en akkor is sajnalom a penzt ha nem vagyok csoro. Mintha csak azert adott volna ki penzt, h kiadhassa. Pl elmentunk szinhazba, es neki ott kellett vennie csokit, ami nekem soha eszembe sem jutna, ehes nem volt, csak hat szunet van es akkor vett. Vagy pl tesoja is nagyon el volt kenyeztetve, h semminek sem orult mar igazan, megis mindig draga ajandekokat vett neki. Ez engem fiatal fejjel idegesitett,mert en megdolgoztam a penzemert es nem a szuleimen vettem olyan dolgokat, amikre amugy szuksegem sincs.


Ui: a schmutzig azt jelenti h piszkos, magyarul mondjuk h smucig, de ez felre lett anno forditva, de magyarul ahogy irjuk az a zsugorit jelenti

2016. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!