Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/ lányok! Volt már igazi"sc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/ lányok! Volt már igazi"schmutzig"párotok?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a ti igényeitek voltak túl magasak, ő meg nem tudta/akarta kielégíteni. Arra gondolok, hogy bár volt rendes munkája, egy fagyira nem hívott meg. Szülinapot/névnapot"elfelejtette", utólag kaptatok max egy csokit, ilyesmi. Érdemes ilyen pasival tervezni?
2016. márc. 17. 14:40
1 2
 11/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Csak randiztam ilyennel, és pont emiatt hagytam abba a randizást. Elhívott moziba, de mondta, hogy sokáig dolgozik, vegyem már meg én előre a jegyeket. Megvettem a jegyeket, meg két sajtburgert, mondom ha esetleg éhes, egyet nekiadok, de ekkor mr baromi jóondulatő vagyok, hogy gondolok a h-lye s-ggére, érted. Na, jön, nem adta ide a mozijegyének az árát, és megette mind a két sajtburgeremet. Anyád.

Film végén mondtam neki, hogy nem kell hazakísérnie :D

2016. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
lehetőség lett volna, de az ilyem pasi 1-2 randi alatt elvérzik. Két ilyennel találkoztam, az első a kávézóban megnézte az árlapot, és kifordult. Pedig rendes jól fizető munkája volt, a második kávéra nem tartottam igényt. A második pasi gyorsétterembe hívott, beszélgetés közben kiderült, hogy ha van párja, nem ünnepel se szülinapot, se névnapot, mert felesleges pénzkidobás. Kérdésedre válaszolva, szerintem nem érdemes ilyen pasival kezdeni. Pofátlan smucigság, amiket írtál.
2016. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Volt, többször is. Tervezni nem érdemes ilyennel. Azt hittem, idővel megváltozik, de inkább jobban hozzászokott, hogy én fizetek mindig mindent.
2016. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a gazdag ember olyan szegény ember akinek van pénze:)
2016. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú, sajnos volt. 2 évig voltunk együtt, ezalatt fillérre pontosan mindent elszámolt, mindennek a felét azonnal követelte vissza, és itt nem kell hatalmas dolgokra gondolni. Volt olyan, hogy hazajövet beállított a kedvenc csokimmal, én hülye megörültem hogy véééégre kedveskedik egy kicsit, aztán benyögte hogy akkor most legyek szíves kifizetni. :D Nem laktunk együtt, képtelen lettem volna vele élni, távkapcsolat volt, szerintem csak ezért tartott ilyen sokáig. Még saját magától is sajnált mindent, télen csak alapon ment a fűtés a lakásában, mert hogy az drága. Lidl-s sós kiflin és olcsó kilós párizsin élt, semmi mást nem akart megfizetni. Olyanok hogy szülinap/névnap/sátoros ünnepek nem játszottak nála, ő elvből nem foglalkozott ilyenekkel. Ja, és nem szegény volt, sőt, tele volt pénzzel, ügyvéd volt, nem sztárügyvéd, de bőven az átlag fölött keresett. A vég az volt, amikor beköltözött az irodájába és a padlón aludt felfújható matracon, mert akkor nem kell otthon fizetnie a fűtést meg az áramot. Borzongva gondolok rá vissza a mai napig, pedig pár év már eltelt azóta. :D
2016. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon durva! :) köszi a storykat. Gondolkodom, hogy megmutatom a tesómnak. Érzi ő, hogy nem jó ez így, de nem akar"anyagiasnak"tűnni. Szerintem meg rettenetesen férfiatlan az ilyen viselkedés.
2016. márc. 17. 20:27
 17/18 anonim ***** válasza:

Volt. :D Kértem egyszer, hogy vegyen egy kiló répát, majd kifizetem. Akkoriban volt 200 ft a répa kilója, mert szezon volt. Másnap megint megkértem és ezt mondta felháborodottan: "még az előzőz sem fizetted ki". És mindezt a kollágáim előtt!

Mindent pontosan be kellett felezni, de amikor én rohadt sokszor egyedül elmentem bevásárolni, akkor gond nélkül megevett mindent és nem hozta a pénzt, hogy tessék, itt a fele.

Ezért az exem. ;)

2016. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem és nem érdemes ilyennel kezdeni.
2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!