Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy meg csalnak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy meg csalnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal egyszer nagyon ossze vesztünk, mert rám irt egy srác, hogy a barátnőm folyamatosan keresi . Akkor adtam neki egy új esélyt, nem foglalkoztam vele . Ma olyan dolgot tettem, amit nem biztos, hogy kellett volna . Tudom, hülye voltam de nem volt alaptalan . megneztem a levelezését . Ott találtam olyan beszélgetést, amelyben a barátnőjével azt tárgyalják, hogy nem biztos, hogy én vagyok az igazi, illetve a gyerek mikor ráírt akkor elküldte neki az uzenetrol a fényképet , egy ilyen szöveggel :

Örülnek neki hogy irt, ha nem volna neki az a lány... Nem fogok vissza írni de olyan nehéz .. Lehet ő az igazi?


Együtt élünk .. Ez a gyerek egy régi szerelme .. Legszívesebben össze pakolni van kedvem, viszont azt mégse mondhatom, hogy megnéztem az üzeneteit.

Új házba akar költözni, írta a barátnőjének, hogy nem biztos, hogy engem oda akar vinni . Anyám előre megmondta, azert akar két szobásba költözni, mert egyedül nem tudja fizetni, ezért kellene neki valaki .. Igaza is lett .... A barátnőjét szervezi oda .

Mit tegyek ??

Amúgy aranyos velem, nem látszik rajta , higy bármi baja lenne velem ... Mi tevő legyek ?


2016. márc. 17. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
aki van akkora barom, hogy megnézi a másik levelezését az szenvedjen is...
2016. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat . Megpróbálok beszélni vele .
2016. márc. 17. 21:23
 13/13 anonim ***** válasza:

En anno feltortem az exem imeljet, ami 6 evig eszembe sem jutott,mde ereztem h megcsal, igazam lett. Szimplan megmondtam neki h megneztem a levelezeset, lebukott, valunk.


Egy percig nem erdekelt h mit gondol arrol h behatoltam a privat szferajaba, szerintem teged se kene h ez izgasson.

2016. márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!