Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Lehet ez attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lehet ez attól, hogy túl sokat voltunk távol egymástól?

Figyelt kérdés
Párommal távkapcsolatban élünk. Már egy hónapja nem találkoztunk. Elkezdtem neten beszélgetni egy sráccal, azelőtt sose csináltam ilyet és nagyon szimpatikus lett az a fiú. Az egy éves távkapcsolatomban meg bizonytalan lettem.
2016. márc. 19. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A táv, elég sok mindent elront sajnos, viszont kitartónak kell benne lenni. Nem tudom a párod hogy áll a dolgokhoz én például alig vártam már, hogy együtt legyünk. De egy kapcsolat, főleg egy távkapcsolat idegtépő tud lenni és bizalommal kell a másik felé fordulni. Neked lehet a szexualitás meg az együtt töltött idő hiányzik. Ezt neked kell eldöntened, de ha a srác szerelmes és szeret, nem biztos hogy ez a megoldás.Meg gondolj bele, ha így van ő azt várja hogy együtt legyetek, kikészül, hiányzol neki és ezt kapja cserébe. Távkapcsolat amúgy úgy működik jól, ha tudjátok hogy nemsokára együtt lehettek.( egy város, akármi hogy ez csak ideiglenes) Ha van ilyen kilátásban én kivárnám azt az időt.

24F

2016. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos. Hát igen, hiányoznak ezek a dolgok. Tényleg szeretjük egymást, csak nagyon nehéz. Szeretnénk összeköltözni, de ez csak kb 2 év múlva lehetséges...
2016. márc. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!