Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy nem értek a nőkhöz?

Figyelt kérdés

25 vagyok. Nem volt még barátnőm.

Valahogy kissrác koromtól kimaradt az, hogy kapcsolatba kerüljek a nőkkel. Apámmal sem beszéltem soha ilyesmiről.

Sok mindenhez értek, művészetek, 10 éves korom óta gitározok, mérnök vagyok, és szeretek sportolni, olvasni. De a nőkhöz valamiért s*gg hülye vagyok, taszítottam is őket világ életemben.

Szeretnék barátnőt-feleséget-családot, de ez így nem hiszem, hogy fog menni..


2016. márc. 19. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
hát akkor kezdj el gyakorolni kommunikálni velük,és hivd el a kiszemeltet valahova.
2016. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ilyet egyszer csináltam, és rohadt nagy pofáraesés lett belőle. azóta nem igazán merek ilyet csinálni
2016. márc. 19. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni


Próbáld meg előbb csúnya lányokon.

Nézzél meg pár videót a neten.

Kérdezd meg lány ismerőseidet.


Amúgy gitárral a kezedben aztán a legkönnyebb leszopatni a tiniket, mert akkor még a zenész a sexy.

Később lesz az izmos..., majd a pénzes.

2016. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát, az elég kevés :) Majd úgy 50 próbálkozás után kezdhetsz aggódni. De az idő csak múlik...
2016. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Öcsém, mi a fene bajod van? Mérnök vagy, ergo van eszed, gitározol= van mivel csajozni, sportolsz= jó fizikumod van, olvasol, felteszem művelt is vagy valamilyen szinten.

Nem értem... De ha neked nem megy, akkor én miben reménykedjek? Lelombozó ilyet olvasni... Ne csináld már, mert mindjárt felvágom az ereimet!

2016. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább változtass.
2016. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ~OnLány~ ***** válasza:

Jaj,olyan nincs,hogy pofára esel,ha ismerkedsz/beszélgetsz egy lánnyal.

:)


Nem értem mit lehet ott elrontani.Azt esetleg,hogy állsz előtte baambán és nem tudsz egy mukkot sem szólni,na az gáz. :D

Attól függ milyen helyen szeretnél ismerkedni,mert ha mondjuk könyvtárban,akkor nyilván nem arról kezdesz el hadoválni,hogy milyen jót buliztál az éjjel.

Ahj én annyi mindenről tudnék beszélgetni,igaz,talán mert imádok beszélni,de ha kell tanács akkor segítek.

2016. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
'Próbáld meg először csúnya lányokon' Ne játszatok más érzéseivel! Ha tényleg megszeretsz egy csúnyácskább lányt legyél vele, de pusztán egónövelés, kísérletezés céljából inkább ne. Hagyjatok minket békén ez esetben. Köszi. A másik: egy-egy visszautasítás éri az embert, nem kell emiatt feladni, elkeseredni. Teljesen felesleges. Engem is volt, hogy elhívtak randizni, azt hittem szimpatikus vagyok a fiatalembernek, aztán egyszercsak eltűnt, fogalmam sincs mit rontottam el, mert nem adott rá magyarázatot, hiába írtam üzenetet mi van vele, nem válaszolt. Most ezek után menjek Dunának vagy forduljak el örökre a férfiaktól? Az élet megy tovább. Talán majd lesz valaki aki megszeret, talán nem. De elkeseredni, vagy elkönyvelni magamat mi értelme lenne? Semmi. Majd lesz valahogy. Neked is azt szeretném mondani kedves kérdező, hogy fel a fejjel és ne jelents ki kategorikusan, hogy neked ez nem megy, mert akkor aszerint is fogsz viselkedni.
2016. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen egy kis önbizalmad,hiszen egyébként más területen minden ok nálad. Más nem, keress fel egy pszichológust és járj el terápiára.Valamint a gyakorlás is segít,lehet néha pofára esel,de ez szinte mindenkivel előfordul. Nem kell hogy egy kudarc még jobban gátlásossá tegyen. A csajozás is ilyen,kell egy kis tapasztalatot szerezni és közbe rátalálsz majd arra,akivel egy húron pendültök :)
2016. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ösnek igaza van!
2021. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!