Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt fogadjam el, vagy mielőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt fogadjam el, vagy mielőbb szálljak ki akkor ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
A párommal néhány hónapja vagyunk együtt. 10 év van köztünk. Én 24,ő 34 éves. Nagyon jól kijövünk egymással, abszolút nem látni azt a 10 évet. Hihetetlennek tartom még most is, hogy valaki iránt újra így érzek. Katonaságnál dolgozik, de most munkát szeretne váltani. El is kezdte az intézkedést, és pár napon belül meg is kapja a választ, h fel veszik-e az új munkahelyére. Viszont ma azt ecsetelte nekem, h kapott egy e-mailt a katonaságtól, h jövő év márciusától fél évre ki lehet menni dolgozni külföldre egy nagyon magas összegért és h nagyon fontolgatja, h ha nem veszik őt fel ide, akkor elvállalná azt a munkát. Nem szóltam rá semmit, hisz nem kérdezte a véleményemet, h én mit szólok hozzá, gondolom ő már eldöntötte akkor. Előtte nekem volt egy kapcsolatom és az exemnek ki kellett mennie külföldre 1 hónapra. Már az teljesen megváltoztatta őt (negatív irányba) és miután hazajött, pár hónapjára rá szét is mentünk a viselkedése miatt. És ez a fél év még hosszabb... Újra nem akarom ezt átélni, h elmegy akit szeretek, vágyódok utána, aztán mire haza jön egy egészen más embert kapok és fél év alatt meg tényleg akár mit is csinálhat kint... Sosem tudnám meg. Nem tudom, h így néhány hónap után mennyire van jogom ezen "felháborodni" és kérdőre vonni őt... Szerintetek? Hogyan kezdjek bele, h engem ez rendkívül idegesít? Ma miután ezt elmondta nagyon elment a kedvem, állcáztam és szerintem nem vette észre,de belül ezen rágódtam.
2015. jún. 18. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Férfi. Engedd el, mennie kell. szerintem ezt te is érzed. Ha az tényleg akinek neked mutatta magát, akkor nem fog megváltozni. Ugyan az marad, ugyan úgy fog téged szeret, csak lehet, hogy mégjobban megfog erősődni a kapcsolatotok. Ráadásul te vagy a hátországa, hozzád fog hazamenni..ezeregy szállal fog kötődni hozzád. A szabadság néha kell egy kapcsolatban, ami nem azt jelenti, hogy visszaélnek vele.. Főleg egy katona srácnak. Ha erölteted a maradásra csak ártasz neki vele.
2015. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"Nem szóltam rá semmit, hisz nem kérdezte a véleményemet, h én mit szólok hozzá, gondolom ő már eldöntötte akkor"


Na engem ez zavarna a leginkább a helyedben,legalább beavathatott volna,nem pedig kész tények elé állít.

Mindegy,engedd elmenni,aztán majd alakulnak a dolgok.

Fél év nem olyan vészes.

2015. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Őszintén nem ezt a választ vártam és nem is fogok magyarázkodni, h miért nem tartom igaznak amit írtál, mert csak az jönne le, h azt akarom olvasni amit szeretnék. H ne engedjem el. Tulajdonképpen azt az utolsó mondatot, h "Szabadság kell néha egy kapcsolatban..." ezt hogy érted? Mivel én nem fojtom őt meg, van mozgási lehetősége, sosem kell elszámolnia, h miért 11-kor ment haza a megbeszélt 10 óra helyett vagy ilyesmi... Nem értem ezt a szabadság dolgot :) Erre mindig azt mondom, h aki szabad akar lenni, az döntse el, h kapcsolat vagy szingliség, mert szerintem a kettő egyszerre nem megy :) Bár lehet még én vagyok nagyon tapasztalatlan. További kérdésem, h azért szeretném ha tudná, h én nem szeretném, h kimenjen? Nehogy az legyen, h miután NETÁN kimegy és akkor mondom meg neki, akkor azt legyen a válasza, h ha tudta volna akkor marad otthon :)
2015. jún. 18. 21:40
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Tulajdonképpen ez az ami igazán zavar, h abszolút nem kérdezte meg, h mit szólok hozzá. Csak h ez és ez van. Amolyan "Ez van és ha nem tetszik akkor el lehet menni...". És ezt szeretném elmondani, h neheztelek rá ez miatt
2015. jún. 18. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

3 A szabadságról:


Vannak időszakok a férfiaknél mikor maguk se tudják miért egyszerűen érzik hogy menniük kell-mint az ősemberek annak idején vadászni:D

Egyébként nálunk nőknél is van ilyen. Én olyankor a Blahától legyaloglok a Margitszigetik. Nézelődöm, kirakatokat nézek, fagyizok, vagy csak egyszerűen önmagamba mélyedek, kiengedem a sok napi cuccot a fejemből, kint a Szigeten a Duna parton, mert egyszerűen az embernek néha szüksége van rá. Jobban nem tudom neked ezt elmagyarázni.

2015. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem :) De szerintem ez egészen más minthogy én kimegyek 1-2 órára az utcára és nézelődök, vagy valaki ki megy fél évre... :)
2015. jún. 18. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Gondolj az ősemberre, meg a bantukra, mennek vadászni, ha kell, ha nem:D Nem véletlenül pasik:D
2015. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat nem véletlenül két emberről szól, azokat a döntéseket, amik érintik a kapcsolat alakulását, ketten kell hogy megbeszéljétek. Neked minden jogod megvan közölni a saját véleményed, vagyis azt, hogy korábban volt már távkapcsolatod, rosszul sült el, te ezt nem vállalod. Ha tehát úgy érzi, a jövőben bármikor többhónapos munkákat akar vállalni külföldön, akkor most búcsúzzatok el egymástól. Fel nem foghatom, miért nem kérdezte a véleményed, miért úgy mesélte ezt neked, mint egy havernak, ha komolyan veled tervezi a jövőjét. Ez nekem olyan kapcsolatnak tűnik, amiben "tart ameddig tart" alapon vesz részt, önállóan dönt mindenről, te pedig vagy alkalmazkodsz, vagy továbblépsz.
2015. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én viszont nem írnám ilyen gyorsan le ezt a kapcsolatot. Először is beszélj vele és mondd el neki, hogy tartasz ettől a kiküldetéstől. Amúgy lehet, hogy csak megragadta a jó kereseti lehetőség és nem akarja kihagyni. A határozottsága meg... Mégis csak egy katonaember!

Amúgy egy ilyen kiküldetés tényleg nagyon komoly anyagi pluszt jelent és ez neked is előny, ha a közös jövőt terveztek.

2015. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt akkor menne, ha nem vennék fel itthoni munkára, másrészt jövő márciustól. Addig még annyi minden történhet. Ha ilyen negatív vagy hogy 1. azt feltételezed, hogy olyan, mint az előző pasid, aki megváltozott, az a Te bajod. Látnod kellene, hogy milyen jellem, stabil-e. Egy stabil ember nem változik. Másrészt ezt azért mondta, mert 2 lehetőségnél nem lát jelenleg többet. Ez egyáltalán nem jelenti, hogy nem szeret, vagy nem jönne vissza, vagy megváltozna. Szimplán pénzt akar keresni talán pont azért, hogy a közös jövőtöket alapozza meg, Te meg kiszállnál már most a kapcsolatból? Én nem leszúrnám a helyedben, hanem megmondanám őszintén, hogy egyszer már átéltem ilyet, rosszul sült el és nem örülnék. Nézd meg arra mit reagál, abból is sok minden kiderül. De előre akkor se gondolkozz a kiszálláson. EZ azt mutatja, hogy magadban sem bízol és talán őt sem szereted eléggé és benne sem bízol kellőképpen.
2015. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!