Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kérésem vagy fogadjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Van a menyasszonyom akivel együtt vagyunk és amiatt veszekedünk pár napja hogy ne kérjen egy olyan f*s*itól szívességet akivel 2-3 éve dugott!

Legalább 20 évvel idősebb pénzes csávóról van szó!

Megbüntettek minket 4 millió forintra, és beszélt ezzel az ürgével vagy minek nevezem, és ő tud segíteni, már a végzést elvitte! a muksi az ügyvédhez, és körbetelefonált néhány helyre hogy hogyan lehet kiskaput találni, és hogy csökkentsék ezt az összeget!


De hát elvileg a párocskámat ez nem érdekli csak hogy ne kelljen ennyit kidobni az ablakon...de mi van ha majd cserébe szolgáltatni kell valamit?

Na ez az amitől én félek, hogy a kis szívességet miatt a kapcsolatunk is rá megy!?


Jogos szerintem, nevezhetjük hisztinek vagy kiakadásnak, de fordított esetben ő sem díjazná ezt az ötletet.


2015. júl. 28. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy. Ha ennyire nem tetszik, hogy tőle kér segítséget, akkor fizesd ki egyedül, csakis a te pénzedből a 4 milliót. Egyáltalán nem biztos, hogy kérne bármiféle szívességet ezért cserébe a pasi, vagy ha igen akkor nemet mond a nőd és kész.
2015. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy hülye.


Bizony nagy dolog ha valaki meg tud oldani egy ilyen helyzetet.

És a menyasszonyod bizony látni fogja hogy a csávónak hatalmában áll és ezáltal milyen biztonságban lenne inkább mellette és nem veled.


Nem csodálkoznék ha rámenne a kapcsolatotok.


Persze nem kell mindjárt temetni a dolgot.

Légy biztos magadban és ne féltékenykedj.

Támogasd hogy az a srác segít mert sokat jelent.

Így viselkedik egy férfi és ennél többet nem is nagyon tehetsz.

2015. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha félretennéd a büszkeségedet,és örülnél hogy egyáltalán segít valaki.
2015. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kellemetlen helyzet, megértelek. Nehéz azért ezt így megmondani. Pénzt én sem fogadnék el tőle, de így, hogy körbetelefonálja az ismerőseit (gondolom ismerősök), hátha van valami kiskapu, kicsit más a helyzet.

Attól is függ, hogy viselkedik ez a férfi a menyasszonyoddal, mert más, ha csak arról van szó, hogy nem haragban váltak el és ez a részéről csak egy apró szívességnek tekinthető, vagy továbbra is udvarolgat.


Ami elég aggasztó az az, hogy mikor ilyen komolyabb gondok felmerülnek, nem tudtok egyetértésre jutni, együttműködni, megegyezni a lehetséges megoldásokban.

2015. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de mi van ha majd cserébe szolgáltatni kell valamit?"

Erre gondoltál volna azelőtt, hogy megbüntettek.

2015. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!