Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy már nem szeret úgy mint régen?

Figyelt kérdés
1 éve járunk, jóval többet vitázunk mint az elején ez tény...lehet ezért érzem úgy hogy már nem szeret?Az elején mondhatni rajongott értem, úgy nézett rám mint valami csodára...de már nem érzem ezeket és nagyon hiányzik.ha felhozom ezeket mindig ellenkezik, és hogy hülyeséget beszélek..már nem nagyon akarom ezzel nyaggatni de engem valahogy nem hagy nyugodni és elég sűrjen csak ettől elkedvtelenedek. már együtt élünk 6 hónapja, lehet túl korai volt, emiatt romlott meg?
2016. márc. 19. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, te vagy a lány.
2016. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, bocsi hogy kihagytam
2016. márc. 19. 23:44
 3/4 ~OnLány~ ***** válasza:

Amikor mi is járni kezdtünk úgyanígy volt.Rajongtunk egymásért.Aztán ez valahol egy év elteeltével elveszett.

Valami elszakadt köztünk..akkoriban rengeteget veszekedtünk,mivel mindketten feszültek voltunk,hogy mi az,ami miatt már nem olyan köztünk a dolog,mint régen.


Aztán nem tudom mi történt,de valahoy utána rendbe jöttek a dolgaink.Talán ebben az utóbbi 1-2 évben boldogabb vagyok vele,mint az első 1 évben.

Közben mi is eltávolodtunk egymástól,de azóta,hogy megint együtt vagyunk érzem vele a legjobban magam.

Azt viszont nem merem ajánlani,hogy szakítsatok,de ha sokáig így fog menni és ő nem viszonyul jobban a helyzethez,akkor kénytelen leszel szakítani.Főleg hogy ha már nem lesztek boldogok együtt.

2016. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem mi is igy járunk...szakitani nem tudnék, ha belegondolok nem birnám ki.én nagyon szeretem, de néha annyira feltud idegesiteni, megbántani hogy bőgni tudok, pedig néha tudom hogy apróságok vagy én viszem tulzásba. de mégis annyira szeretem.
2016. márc. 20. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!