Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a fiú, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a fiú, akivel összejövő-félben voltam, egy másik lánnyal is találkozgat. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb. felváltva találkozott vele és velem, egyik nap ő aludt nála, másik nap én... Nem volt köztünk semmi komoly, csak csókolóztunk. De én már kezdtem megszeretni, elhittem, amit mondott, nagyon kedves és figyelmes volt. Aztán egyszer csak kiderült, ezt a tudomására hoztam, azt mondta, hogy igazából engem akar, csak közben a másik lány is megtetszett neki és nem tudta, mit csináljon. Pedig kérdezgettem mindig, hogy van-e valaki más, de mindig azt mondta, hogy nincs és amikor írt neki ez a lány, azt mondta, csak barátok. Nagyon rosszul esik, hogy így átvert, ezek után nem tudnék bízni benne, pedig most nagyon igyekszik megint.
2015. máj. 13. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:

A férfiak tudnak egyszerre több nőt is szeretni!

Bocsáss meg neki, tisztázzátok a dolgokat és ugorjatok egymás karjaiba. :)

22/F

2015. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér.. Ha kedveled, kerdd meg h valasszon aztán essetek örök szerelembe
2015. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egyszeri hazugság,hanem folyamatos .. Neked is dobnod kellene,meg a másik csajnak is.
2015. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1es vagyok. Hármas fogadjunk, hogy nőből vagy...

Szerintem nincs igazad. Ha úgy cselekszik, ahogy mondod, akkor mindenki boldogtalan lenne... Az ember már nem is hibázhat? Vagy csak azért dobja el a választási lehetőségét, mert egyszerre érkezett?

Kicsit gondolkozz kérlek. Ne sértődj meg, nem bunkózni akarok. Csak egy másik szempontot mutatok.

2015. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es : szerinted ha ez a gyerek egy időben hazudik 2 csajnak,egyik nap az egyikkel,másik nap a másikkal van,mennyire megbízható ? :) Ha nem derül ez ki,simán csinálta volna még egy jó darabig ...
2015. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 én pasiból vagyok mégis kivágnám az álando hazudozása miatt mint a macskát szärni!

Gfatulálok hogy hasonlo kaliberü gyerekek vagytok!

2015. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva nem, nem biztos. Én csak addig csináltam volna amíg ki nem derül számomra kivel szeretnék valójában lenni. Utána őt választom, a másikat meg leépítem.

Nem állítom, hogy nem megkérdőjelezhető a srác mert az. De attól még lehet jó ember. De az is lehet, hogy az egészet összehazudta, hogy mentse magát. Ebben az esetben egy féreg.

2015. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! Aki egyszerre több nőt szédít az sose tudd hűséges maradni senkihez. Ez csak téged bánthat mert ő nem foglalkozzik csak azzal hány nőt visz ágyba!
2015. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tudod pontosan mit kell tenned, nem kell másnak a véleménye, csak csináld!
2015. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!