Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreznél mit szólnál ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél mit szólnál ahhoz ha párod nem akarja a problémáitokat megbeszélni?

Figyelt kérdés

Felkínál egy alternatívát ami neked nem jo (hol éljetek) és közben magyarázod? mennyi baj van, alig találkoztok, soha nincs ideje, állandoan csak a mardoso hiány és ez nrm normális tavaly is ez volt, ezt nem lehet bírni.


Erre úgy tesz mintha meg se szólaltál volna. Kérdezi mi a vacsi etc.meg később is úgy tesz, mintha mi sem történne.

Ha nagy kegyesen válaszol valamire, kimerül abban, hogy szerinte te nem értesz semmit, mire közlöd h mert a kérdéseidre se válaszol. És megint nem válaszol.


Szerintetek mi van ilyenkor?


2016. márc. 20. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az kérlek, hogy ne rágd a fülét, mert úgysem tud vele mit kezdeni. Nem lát megoldást a problémára ugyanis.


Szóval ha nem vetsz fel TE egy épkézláb, lehetőleg kompromisszumos megoldási javaslatot, akkor jobban teszed, ha elő se veszed a témát.

2016. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hagynám témát váltani
2016. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi első.

Hogy jött ez le neked igy kapásbol??erre nem is gondoltam, eszembe nem jutott volna.


Igen, ő csak az ő alternativáját mondja h nála éljünk, akkor szerinte minden megoldodna, csak én meg nem akarom az életem is feladni érte( rokonok baratok munkahely kapcsolatok stb)főleg, mert ezt ő sem tenné.


Ebből fakad hogy szinte már romeot es juliát játszunk akik nem lehetnek egymáséi. Viszont olyan érzésem van mintha ezt csak én érezném. Benne nem látok ilyen erős értelmeket mint magamban, de talán mert ferfi és racionálisabb. Álralában jellemző is rá h nem lovagol többször egy témán hamar lezár minden szövegelést, gyorsan veszi tudomasul a helyzetet es annak megfeleloen lép.

2016. márc. 20. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:

egyes, a párkapcsolat nem munkahely.


elvileg egy megengedő közeg, ahol a gondolataidat már a kísérleti fázisban is felvetheted anélkül, hogy minden lépést folyamatábrán tudnál ábrázolni.

2016. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez is tetszetős válasz volt :)

Mi van ma? meglepő.


De legalább annyi nekem ebből már összeállt, hogy patt helyzetben vagyunk, amiben elindult a visszaszámlálás :(

2016. márc. 20. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:

"Igen, ő csak az ő alternativáját mondja h nála éljünk, akkor szerinte minden megoldodna, csak én meg nem akarom az életem is feladni érte( rokonok baratok munkahely kapcsolatok stb)főleg, mert ezt ő sem tenné."


Értem.

Hát figyelj... egyiktek se költözik a másikhoz, mert a másiktok sem tenné ugyanezt? LOL... akkor miről beszélünk itten?

Nem költözik senki sehova, maradtok mindketten külön-külön és kész.


Ezen tényleg nincs ám mit megbeszélni.

2016. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es.


PONT ötletet kértem (volna), nem azt, hogy oldja meg papíron - három példány, anyjaneve, satöbbi - a logisztikai részét is a dolognak.

2016. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

átfogalmazom neked, ha nem volt érthető.


mondhatom én is, ő is, hogy valami nem oké, ha még nem tudom a megoldást.


sokszor felesleges is mondani:


túl keveset találkozunk -- megoldás: többet találkozni.


sok beszélnivaló nincs ezen. ha nem akarja, én kibeszélhetem a lelkem, hogy miért fontos ez, és hogy ténylegesen ki menjen kihez.


ha túlóráznia kell odabenn vagy hosszú az út hazafele a munkából, akkor nem nekem kell előrukkolni azzal, hogy


- váltson távolsági buszról repülőre

- ne vállaljon túlórát.


4

2016. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem érzem azt, hogy mindent brle kéne tennem a kapcsolatba, tekintve, hogy ő nem ad bele mindent amit megtehetne és vagy kértem tőle nem is egyszer.
2016. márc. 20. 21:17
 10/14 Fish1 ***** válasza:

Mennyire laktok messze egymástól?


Jelen helyzetben úgy látom, hogy egyikőtök sem akar lépni. Vagy kompromisszumot köttök és találtok egy olyan megoldást, ami mindkettőtöknek jó, vagy marad így, és esetleg egy idő után szétmentek emiatt.

Ha ennyire elterelné a témát, és azt látnám, hogy egyáltalán nem érdekli, amit mondok, akkor elmondanám neki, hogy ez nekem rossz érzés és nem tartom fairnek. Vagy megbeszéljük felnőtt emberek módjára, vagy nincs értelme felhozni a témát.

2016. márc. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!