Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam megbeszélni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam megbeszélni vele, vagy esetleg várjak, hogy talán majd ő is?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja vagyunk együtt a párommal és én már egy ideje nagyon ki akartam neki mondani azt a bizonyos "szeretlek" szót, de nem tettem, mert nem akartam elsietni, vagy megijeszteni és stb, viszont mostmár úgy éreztem muszáj, ezért pár napja kimondtam.. Egy köszönömmel reagált rá és megölelt, ami nekem akaratlanul is rosszul esett.. Tudom, hogy nem erőltethetjük másra az érzéseinket, de 5 hónap nem olyan kis idő.. ha eddig nem szeretett belém, akkor ezután se fog, nem? viszont akkor miért van velem? Amúgy pedig gyakran szóbakerűl a jövő, amit velem tervez, és mindig mondogatja, hogy mit csinálhatnánk majd közösen.. Viszont én tényleg azt szeretném hogy boldog legyen, de ha nem én vagyok számára a "nagy ő", akkor nem akarom vesztegetni az idejét akármennyire is fájna.. Amúgy lehet, hogy azért is esik ennyire rosszul, mert egyszer képeket nézegettünk a gépén és véletlen megtaláltunk egy olyan képet, amin az exe neve volt, aláírva, hogy "szeretlek".. Esetleg próbáljam meg valahogy szóbahozni, megbeszélni vele?
2016. márc. 3. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyelőre hallgass erről. főleg az exes témát ne hozd szóba. az a jó, hogy veled tervez. :) lehet hogy ő is érzi, vagy hasonlóan, csak egyelőre nem tudott máshogy reaglni.:)
2016. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez bizony pech. pár hónap után szétmentek majd.
2016. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy rájöttem, hogy ez a szerelem dolog nálam úgy működik, hogyha ismerek valakit eléggé, bejön, vonzódom hozzá, akkor szép lassan elkezdek beleszeretni és én csak abban a fázisban tudok belemenni egy kapcsolatba.


Vagy valami hasonló, mert a barátom is megtetszett, majd miután összejöttünk egy héttel, már kimondtuk ezt a szót és nem alaptalanul. Már akkor is remegtem ha megérintett és a hasonlóak, úgyhogy ez tuti.


De nekem sem esne jól, hogy 5 hónap után sem mondja, hogy szeret. 5 hónap után nekem már a lelkem émelygett, hogy mikor lehetek az övé (elsők egymásnak), nemhogy a szeretlek szót ne merjem kimondani. Nekem fura, de mindenki más, úgyhogy ebben nem ítélkezem. Attól még szerethet, csak fél kimondani, vagy nem tudom.

2016. márc. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részemről kuka lenne. Volt egy párom, aki hasonlóan reagált, nála "köszönöm" helyett "tudom" volt az alapreakció. Kedvesen mosolygott hozzá, és én rózsaszín ködben elhittem, hogy csak idő kell neki, mert rosszul kezdtük, én is bizonytalan voltam stb stb stb stb, de majd' egy év után kibukott, hogy amúgy ő soha nem szeretett igazán.

Többet hasonlóval nem kínoznám magam.

A helyedben megpróbálnám megbeszélni, hogy ez mennyire rosszul esett, és hogy látja a dolgot, ha nem hajlandó ilyesmire, elodázza, hogy majd alakul, majd meglátjuk, akkor kalap-kabát.

2016. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!