Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom börtönbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom börtönben van még 1,5 évig?

Figyelt kérdés

3 eve megy mindennap a telefon beszelgetes, de mar kivagyok készülve,hogy havonta lathatom csak, egyszeruen nem birom mar.

Aki ilyen helyzetben van, kérem irjon, tudom segiteni nem lehet ezen, de annyira szivesen meghallgatnek mast is.

Elnezest az ekezet nelkuli iras miatt.


2016. márc. 22. 21:19
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
:'(((
2016. márc. 22. 21:29
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy xanaxxal gyilkolod magadat, még nem fog előbb hazajönni. Viszont, mire együtt lehettek, egy roncsot fog kapni társnak. Akár írjál naponta naplót az érzéseidről, amiről nincs időtök beszélni telefonon.
2016. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
igen ebben teljesen igazad van !!!!!!! Csak annyira jólenne valakivel erről beszélgetni, senkivel nemtudok akivel bármilyen barati/csaladi kapcsolatban vagyok, mert nem szeretnék, kivulrol rajtam nem latszik csak annyi,hogy nagyon lefogytam...
2016. márc. 22. 21:32
 14/30 A kérdező kommentje:
Utolso elotti köszönöm szépen ! Nem rossz ember, hibát követett el.
2016. márc. 22. 21:33
 15/30 A kérdező kommentje:
Megértem azt is amit Ti mondtok, de attól az Én lelkemnek nem segit ha még belém is forgatjatok a kést. Higyjetek el en sem repestem az oromtol.... de nemtudok mit tenni, ez tortent , ez van, lelki tamaszra lett volna szuksegem
2016. márc. 22. 21:40
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=UrnGsU-0IGs&index


én sem hiszem, hogy valós a kérdés :D

2016. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
88%

Hát én 4 évig nem láttam a férjemet, és csak heti egyszer tudtunk telefonon beszélgetni. Sajnos akkor még nem volt sem internetünk, hogy skype vagy más szóba jöhessen.

A heti egyszeri telefonálás is utcai telefonfülkéből zajlott, mert így volt olcsóbb.

De a férjem nem rabolt ki senkit, csak éppen a világ másik végén dolgozott, míg én otthon maradtam. Évente jó ha 3x haza tudott jönni 1-2 hétre.

De bevallom ha börtönben ülne rablásért, én elváltam volna tőle. Én tuti nem szégyenkeznék az ő hülyesége miatt.

2016. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Utolsó, minden tiszteletem neked is, hogy kibirod,hogy nem látod a párod, csak nagyon ritkán.


Nekem már nagyon hiányzik.. szombaton megyek beszélőre, úgy várom mindig mint soha semmit..

2016. márc. 22. 21:52
 19/30 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de az érzéseimnek nem tudok parancsolni.
2016. márc. 22. 21:54
 20/30 anonim ***** válasza:

De miért tömöd magad xanaxxal?

Attól jobb lesz? Nem.

2016. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!