Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tudok tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudok tenni a dologért?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz.

Gyermekvédelemben dolgozom, és a csoportomban levő egyik gyerek osztályfőnökével már vagy két éve alakulnak a dolgok.

Régebb óta ismerem, elég sok közös ismerősünk van, ugyanoda járunk szórakozni, stb.

Az elején ő volt aktívabb, de én - pont azért, mert akkor ismertem meg, amikor nagyon zűrös volt az életünk mindkettőnknek (nekem egy nagyon gáz bántalmazó kapcsolattól való elszakadás, neki egy ötéves párkapcsolat eléggé nem szép lezárása), elutasítottam. Aztán még vagy négyszer, de mindig ott volt bennem. Féltem, hogy megint az lesz mint az előzőnél, és hogy ha elmélyül a dolog, akkor sose lesz már semmi sem úgy, mint régen.

Ő ezek után háttérbe húzódott, viszont ettől függetlenül ott voltunk egymásnak, találkozgattunk rendszeresen, volt, hogy ott is aludtam nála, vele anélkül, hogy lett volna bármilyen szexuális jellegű.

Ez tartott nagyjából egy fél évvel ezelőttig, amikor sikerült elég rendesen összegabalyodni, majd, mivel nagyon jó volt együtt, még jó párszor.

Két nagyfia van, be is mutatott nekik, nagyon szeretnek. (a nagyobbik nagyjából három nap után anyázott le véletlenül.)

Ezek után pedig hirtelen változott a dolog: megijedt, nem keresett, elutasított, viszont valahogy mindig egymás mellett kötünk ki, mert hol én, hol ő az, aki - ha nem is kimondva- de kezdeményez.

Nagyon sokszor próbáltam már meg felejteni, meg csak barátomként tekinteni rá, de nem megy.

Valahogy azt érzem, hogy ő az aki nekem való, mindenek ellenére. És azt hiszem, hogy ő is így van ezzel.

Ne mondjátok, hogy hagyjam ott, mert megpróbáltam.


2016. márc. 23. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmondod konkrétan neki, hogy mit érzel iránta.
2016. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudja... ezeken a körökön már régen túlvagyunk.
2016. márc. 23. 14:59
 3/8 VirágésBence ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem vagytok együtt, simán boldogok lehetnétek.
2016. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ne nekem mondd :D
2016. márc. 23. 16:37
 5/8 schamuelson ***** válasza:

Pedig a megoldás a ti kezetekben van. Nem véletlenül nem érkeznek a válaszok tucatjai. Türelmes "munkával", beszélgetésekkel tudnád felderíteni, mi ez a gátlás benne.

Számos oka lehet, találgatni nem akarok.

Az elmondottakon túl sokat nem tehetsz. Azt viszont jogosan elvárhatod, hogy értelmes magyarázatot adjon, neki miért nem megy ez a dolog. Talán a korábbi elutasítások, a szakítási próbálkozásaid miatt elvesztette a bizalmát. (Áh, látod, mégis találgatni próbálok!)

2016. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam, nagyon sokat beszéltünk róla...

Azt mondja, "nem mer" jobban szeretni. És megy a játszma. Most eppen én keresem, próbálok a pillanatnak elni, de higy mennyire sikerül...

2016. márc. 24. 20:16
 7/8 schamuelson ***** válasza:

Felejteni, meg kiszeretni belőle így nehéz lesz. Talán, ha megszakítanál vele minden kapcsolatot, de akkor is hosszabb idő kell hozzá.

Nem mer? Hm, azt fel meri vállalni, hogy így meg előbb-utóbb elveszít téged? Bár azt mondod, nem "tudod" otthagyni. valószínű, ezt tudja ú is. Neki meg kényelmes ez a fajta nem elköteleződés. Pedig félő, a végén felőröl téged ez a se veled, se nélküled kapcsolat.

2016. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mivel munkakapcsolat van köztünk, nem tehetem meg, hogy megszakitok vele mindent...

Es én ezeket mar mind Megpróbáltam, Megpróbáltam ellokni, kizárni, utálni, közönyös lenni. Nem megy.

Egyebkent meg kb mindent megtesz értem, odafigyel rám, csak ez... -.-"

2016. márc. 25. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!