Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha a párom mindenben meg akar felelni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, ha kérésem van első szóra ugrik, de ennyi. Csak amit én szeretnék. Úgy érzem, ezzel ő el van nyomva holott nem csak nincsenek nagyobb igényei. Sajnos a romantika terén is nekem kell mindent "kérnem". Mindig velem akar lenni. Kértem, hogy legyen spontánabb, tervezzen ő is. De semmi változás. Törődjek bele? Szeretem őt, de félek, hogy el fog az egész laposodni.


Köszönöm a válaszokat.


2016. márc. 17. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy a hét végére szervezzen ő valami programot. Sok pasinak az a kényelmesebb megoldás, hogy "csak" teljesíti a lány kéréseit. Legyél határozott, mondd neki,
2016. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell beletörődni. Segíts neki, beszéljetek ról többet, mélyebben. Mondd el, hogy mit látsz, hogy miért aggódsz, és kérdezd meg, hogy miért van ez, miért nem érvényesíti magát. Add meg neki a kellő megerősítést ahhoz, hogy határozottabbá váljon. Sose vádold, ne kérd rajta számon, az ilyen beszélgetések mindig építő jellegűek, empatikusak és nyíltak legyenek! Ha kell, csinálj viccet a témából, de azért add át, amit akarsz, vagy „gyakoroljatok” direkt, szervezzen ő programot, mondja meg, hogy mit legyen, mint csináljatok, vagy néha fordítsátok meg a dolgot, ugorj neki te, teljesítsd te a kívánságait! Persze csak akkor, ha úgy érzed, érdemes megtenni érte. Érd el nála, hogy megértse a problémát és elköteleződjön a változtatás mellett, vagy legalább azt, hogy tudatában legyen annak a viselkedésnek, amiről beszélsz.
2016. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!