Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret? Helyre lehet még ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Helyre lehet még ezt hozni?

Figyelt kérdés

A baràtommal majdnem 2 éve jöttünk össze. Természetesen kimutattuk egymàsbak fogunk fehérjét...

Màs lànyokról mentett le képeket. Megbocsàjtottam, de ugyebàr feledni nehEz. Betegesen féltékeny lettem. Szakítottunk, de most próbàljuk helyrehozni. Van egy haverja...aki làny. Talàlkozgatnak, és veszettül idegesít, de nem fogja fel, és annyit mond, hogy de ők csak baràtok, nekem is legyen, nen zavarja... de egyre többet talàlkoznak és ràadàsul ő keresi a csajt. Persze az zavarja ha én csak össze is futok valakivel, ahhoz képest hogy az ellenkezőjét mondja. Lefeküdtünk pàrszor így is,hogy nem vagyunl együtt, de ugyanugy azt monfja hogy ez nem elég neki,hogy ujra összejöjjünk,tudnia kell,hogy nekem ő kell....pedig én mindent megteszek,hogy elhigyje, nem pedig talàlkozok màs pasikkal stb.. szerintetek kihasznàl,vagy tényleg engem akar, csak azt vàrja,hogy ne veszekedjek vele, hogy 'baràtnőkkel' talàlkozik?

Bocsànat,hülyén fogalmaztam,meg összevissza, de ideges vagyok...


2016. márc. 23. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. simán kihasznál és semmibe vesz, de te mégis simán hanyatt veted magad előtte. Komoly elveid lehetnek.
2016. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy komoly elveim lehetnek?
2016. márc. 23. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Ha nem lennél tipikus csaj akkor lennének elveid és hiába a jóképűsége meg a menő dumája, régen kidobtad volna, hogy csak úgy zörög. Nem, inkább bedőlsz neki mégegyszer és talán még élvezed is.

2016. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem érted, mitől ócska a viselkedésed, akkor nagyon buta lehetsz

kihasznál, és? ahogy látom neked ez így jó

2016. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy szeretne már?! Hülyének néz. Az is vagy..

Na semmi baj, ezt a fiút elvesztetted, annyira nem is kár érte. Többet ne dugj vele, mert a maradék önbizalmadat is összekeni szarral, már elnézést a kifejezésért. Most ülj le gondolkodni, hogy mi minden szúrtál el te ebben a kapcsolatban és okulj a hibáidból. Aztán gondold át azt is, hogy mikkel bántott meg ő és ezeket legközelebb ne tűrd el. Senkitől. De csinálj magadnak egy rendes listát, hogy mit vársz és mit nem tűrsz és ahhoz tartsd is magad. És főleg soha senkivel ne dugj szeretet reményében, tartsd magad többre annál, mint hogy ilyen dolgokra ráfanyalodj. Nem kellesz valakinek, akkor nem kellesz, ő baja, te emelt fővel lépj tovább, ne törölje beléd a lábát (meg miegyebét).

2016. márc. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!