Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindig én keresem először. Nem hiányzok neki? Vagy csak kényelmes?

Figyelt kérdés

Barátom szinte magától sosem ír rám. Szinte mindig én kezdeményezem a chatet. Akkor szokott válaszolni bár van hogy csak egy óra elteltével.

Élőben minden oké, csak ezek szerint napközben meg ha épp aznap nem talizunk annyira nem is hiányzom neki?

Teszteljem esetleg, hogy én sem keresem? Ha igen milyen hosszan?

köszi


2016. márc. 24. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem játszmáznál, hanem amikor legközelebb találkoztok, megkérdeznéd TŐLE?
2016. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, próbáltam tesztelgetni, de nem sokszor bírtam ki. :D

Nem feltétlen jelenti azt, hogy nem hiányzol neki, lehet, hogy csak kell neki az alone time.

2016. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezen ne parázzak? Szóval nem gáz ha mindig én kezdem. (jó tegnap magától felhívott telón).

De olyan jól esne ha magától írna ne csak akkor amikor talit beszélünk le vagy ilyenek.

2016. márc. 24. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent feltétlen rosszat. Ez nálunk is megvan, én rákérdeztem, ő közölte, hogy nem érdekli mi van velem napközben, kivéve, ha magamtól mesélem, mert akkor persze szívesen meghallgatja. Mindezt úgy, hogy hét közben nem tudunk sosem találkozni. Én itt elgondolkodtam a dolgokon. De ezt nem azért mondtam el, mert feltétlen rosszat jelent, csak azért, mert erre tényleg csak ő tud választ adni. Kérdezz rá személyesen, mondd el, hogy neked jólesne, ha ő is keresne. Aztán meglátod hogyan és mit reagál erre. De addig is ne magadat emészd emiatt.
2016. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi 4-es.
2016. márc. 24. 10:24
 6/8 A kérdező kommentje:

ma sem keresett még.... láttam hogy fent van de két sort sem hogy mi van.

Én nekem egész délelőtt az eszembe van munka közben is, de most kibírom és nem írok rögtön

2016. márc. 24. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, nem tudom, hogy a baratod mennyire elfoglalt, de pl. mi nem is szoktunk beszelgetni este 8-9-ig egyaltalan, mert egyreszt mar mi is rohogunk azon hogy "Milyen volt a napod? Elfoglalt, as usual. - Egyetem as usual." Szoval, az ilyen beszelgetesnek semmi ertelmet nem latja egyikunk sem. A parom nagyon elfoglalt, ha van tiz perce sem varom el tole hogy lepotyogje hogy epp mennyire hianyzom neki. Tok felesleges.

Estenkent altalaban pont ezert o szokott hivni, mert van hogy meg 11-kor is dolgozik. De ahogy vegez idot szakit ram es normalisan beszelgetunk valodi dolgokrol, nem pedig arrol hogy hogy vagyunk es mennyire hianyzunk :D. Es ez a fontos, a minosegi tarsalgas szerintem. Ha ez csak este tortenik meg, akkor akkor.

2016. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tök igazad van 7-es. Csak egyszerűen jól esne. Elméletileg teste talizunk tegnap beszéltük de nem pontosítottuk most ha nem keres én sem fogok pedig megesz a fene....ha meg nem hív/ír időbe hogy elérjem a bust amivel tudnék menni akkor maradok itthon bármennyire is fájna.
2016. márc. 24. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!