Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős, Nem tudom hogy segítse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős, Nem tudom hogy segítsek neki?!

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm nagyon jó barátom szüleinél lakik, vele él a barátja is, aki egy féltékeny gerinctelen ember, tudomást szereztem pár napja, egy baráti beszélgetésünk alkalmával (fb-n), féltékenységi rohamot kapott kivette a telefont a kezéből és felpofozta.

Mit tudnék csinálni?

Egy névtelen bejelentés a rendőrségen? Foglalkoznak ott ilyennel?

Ha a lány szülei megtudnák dobnák a gyereket a lakásból..



2016. márc. 25. 18:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék ha veled történne h reagálnál
2016. márc. 25. 19:09
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit akarsz bejelenteni? Nem vili.
2016. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az lenne a lényeg h a lány szülei megtudják, h bántalmazza a barátnőjét, téged meg egyes nem értelek, h milyen ember vagy h ha hagynád h a barátodat aki mellesleg lány addig vernék míg el nem mondja amit tudni akarsz
2016. márc. 25. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Te lehetsz a Csenevészember!


[link]

2016. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

A rendőrség, amíg vér nem folyik, nem nagyon csinál semmit.

Mit tehetsz, szólsz a lány szüleinek,mégha a csaj meg is fog haragudni, később megfogja köszönni.

Ha erőszakos a pali,el is fogja verni.

Örülhet, ha megszabadul tőle.

Egyelőre csak érvelj,hívd fel a figyelmét bizonyos dolgokra, különben könnyen ellened fordulhat.

2016. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
És hogyan és miylen gyakran bántalmazza?
2016. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen beszélj a lány szüleivel. Ha van rá lehetőség, akkor úgy, hogy a lány is ott van, viszont a k.csög meg nincs...

Előfordulhat, hogy a lány letagadja a dolgot, mert még ő szégyelli magát, vagy "szerelmes" (sok ilyen eset van sajnos), de próbáljátok meg türelmesen kiszedni belőle az igazságot. (Hányszor fordult már elő hasonló eset stb.)

Jó esetben kiderül minden, és a fickónak lehet telefonálni vagy üzenni, hogy a cuccait a kapu előtt találja, az utcai oldalon. Súlyosabb esetben akár fel is lehet jelenteni.

2016. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annyira bírom az ilyen értelmes hozzászólásokat, gondolom ti is hasonló kaliberű emberek vagytok.. és ha nem tudjátok elolvasni mit írok ki és baj van a szöveg értelmezéssel, ne válaszoljatok, segítséget vártam, tanácsot, nem fogok leállni verekedni, és nem csak a jogi következmények miatt, de olyan értelembe nem is tartozik rám, de mivel a barátom ennyit szerintem meg lehet tenni érte és gondoltam hátha adtok segítséget, h mi ilyen helyzetbe a teendő, de igaz túl sokra számítottam, viszont akik segítettek és tanácsot adtak azoknak köszönöm szépen, én is hasonlóra gondoltam, hogy elkéne mondania vagy valahogy rábeszélni, még egyszer köszönöm!
2016. márc. 25. 22:34
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem csak hármat vallott be, de ahogy ismerem több is volt.. féltékenységi rohamába üti
2016. márc. 25. 22:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly sérülését okozott, a lánynak kéne elmenni látleletet vetetni.

Viszont, aki tudja, hogy bajban van, és nem kér segítséget, azt hagyni kell.

2016. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!