Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelembol szeret es igazan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembol szeret es igazan? (Lent)

Figyelt kérdés
A fiu aki 3 eve legjobb baratom es egy eve mar parom is, szeret es ugy nez ram mint egy kincsre, megbecsul es vak szerelmet ereztem nala, de otthagyott egy lanyert, aki nem mellesleg az egyik volt baratnom, ezt megbanta es visszajott hozzam, hogy megjobban szeret hogy ezeket atelte, de nekem szornyu lelekbe taposas volt, es nem tudom igy mar eldonteni hogy tenyleg szeret-e
2016. márc. 25. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit ő tenne feled fordított esetben: használd ki szexuálisan, majd hagyd ott!
2016. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megrendült benne a bizalmad. Ez teljesen természetes, én sem tudnék már hinni neki.
2016. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A masik bantasa nem "kolcson kenyer". En nem tudnam bantani mert szerettem es meg most is szeretem csak faj ez az egesz es nem tudok szemet hunyni felette. Egyebkent meg nem lehet szexualisan kihasznalni valakit, az neki is jo ha szexelek vele
2016. márc. 25. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Sürgősen építsd le a srácot, nagyon gáz amit tett. Hidd el, később is megteszi ha most is megtette.

Az meg már csak hab a tortán, hogy a barátnőddel tette mindezt. Ha tényleg igazi barátnőd lenne, akkor lekoptatta volna a srácot.

2016. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lanyt tudtam a baratsagunk vegere hogy milyen minosithetetlen iranyba indult meg, de a srac mas volt es most is mas
2016. márc. 25. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza, ha egyszer már elmúlt nála irántad a szerelem és mást választott, nem voltál neki elég jó. 3 év után rád unt, mert az a szerelem elmúlásának a körülbelüli ideje a 3. 4. év (esetenként változó), ilyenkor a még mélyebb szeretetnek kellene a szerelem helyébe lépni, ami nem azt jelenti, hogy a tetejébe a barátnőddel kezd ki. Valószínű, hogy nem vak szerelem volt részéről az elején sem, inkább csak szexuális vonzódás,meg az újdonság varázsa, ami elszállt.
2016. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudni illik rola vilag eleteben kis visszahuzodo fiu volt, elottem sosem volt baratnoje, es az a masik lany akaszkodott ra honapokig miutan elerte a lany amit akart. Kapcsolatban ezzel a fiuval egy evig voltam, mely baratsag volt koztunk elotte 3 evig. Es tenyleg az elejen a kapcsolatunknak nem csak em, de mindenki eszrevette azt az elvakult szerelmet rajta irantam, a masik lany valoszinuleg csak valami uj tapasztalasa lehetett, de az "igazi" attol meg lehetek en szamara, igy csak meg "hibatlanabbnak" lathat az a lany utan esetleg, nem tudom, en ezeket latom, nem tudom ezekre mennyi az esely
2016. márc. 25. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!