Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem köszönt fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem köszönt fel a párom az esetek nagy részében?

Figyelt kérdés
Nem egy eget rengető probléma, de azért kissé fura, mert ezen kívül mindig úgy látom, hogy fontos neki a kapcsolatunk. Persze előfordul, hogy az embernek néha kimegy a fejéből, de létezik, hogy ennyiszer? Az zavar legjobban, hogy a mindenféle haverináit meg családtagjait sosem felejti el.

2016. márc. 26. 22:24
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
Hát mi ezt nem tudhatjuk, beszéld meg vele, nem nagy dolog, nem is értem miért írtad ki ahelyett, hogy vele megbeszélted volna.
2016. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de mivel nem jutottam vele semmire, gondoltam, hátha itt volt valakinek ilyen tapasztalata.
2016. márc. 26. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Én is ilyen vagyok, nem köszöntök senkit. A saját névnapom szülinapom se tartom fejben. Nem azért mert xy-t ne szeretném, csak egyszerűen elfelejtem mert nem tulajdonítok neki jelentőséget. Mindig szokták velem közölni, hogy idősebb lettem egy évvel és csak akkor esik le, hogy "ja már júli 22?! akkó jó". Megsértődni nem kell rajta, van aki ilyen. 29/f
2016. márc. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez egy elég általános probléma, egy csomó ember arra panaszkodik, hogy elfelejtik a születésnapját, névnapját, házassági évfordulót és egyéb jeles napokat. sajnos egy csomó pasi el szokta felejteni és a legtöbb nőt ez szörnyen bántja, egy csomó vita is szokott lenni belőle, ami sajnos általában nem változtat semin és ugyanúgy elfelejtik, ugyanúgy kellemetlenségek szoktak lenni belőle.

,-((


épp a napokban panaszkodott több nő ismerősöm is ilyen helyzetekre és nem is az volt az igazán gáz, hogy pasik elfelejtették őket felköszönteni, hanem ahogyan ezt elő tudják adni, hogy idő nem volt rá, meg még egy csokit se adnak, ami akár otthon is akad, vagy legalább magában egy felköszöntő szöveget mondana, mikor szóbakerül a dolog, de még azt se.


azt sajnos nem tudom, hogy mit lehet vele kezdeni, hogy a másik akarjon is ezen változtatni. a saját szokásain bárki tud változtatni, ha akar. a másikon változtatni viszont nehéz, ha nem lehetetlen...


ez az "én ilyen vagyok", meg "elfelejtettem" duma szerintem a világ legrosszabb mentsége. a Facebook automatikusan szól a születésnapokról, a faladon látod a legtöbb ünnepet, mert az ismerősök közt mindig van valaki, aki felköszönt mindenkit, de nem csak az okos, még az évekkel ezelőtti buta telefonokban is van naptár, ami nagyon ügyesen tud emlékeztetni minden fontos dátumról, hogy ne felejtsd el. sőt egy csomó féle megoldás van arra is, hogy akár email értesítőt is kapj akár napokkal előbb, hogy legyen időd ajándékot szerezni is. szóval csak akarni kellene és menne a dolog. a szándék hiánya a legnagyobb gond...


csendben hozzáteszem, én is örülnék, ha azok a számomra fontos kevesek viszonoznák a köszöntés gesztusát, akiknek nem csak FB-n szoktam dobni egy sablon köszöntést, hanem veszem a fáradtságot, hogy minden ünnepre képeslapot kapjanak, csak mert egyszer mondták, hogy szeretnek levelet kapni - dehát nem kaphatunk meg mindent, amit szeretnénk és amit igen, azt sem biztos, hogy pont úgy és akkor, amikor szeretnénk...


36F

2016. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. márc. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!