Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem de ő csak jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea211 kérdése:

Én szeretem de ő csak jol érzi magát velem, mit tegyek ha nem akarom elvesziteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, több mint egy éve beszélgetünk,találkozunk néha és amikor együtt vagyunk teljesen ugy viselkedünk mintha egy pár lennénk.De aztán ő haza megy és hétvégén bulizik ,csajozik más lányokkal is beszél aztán másnap ismét hozzám jön és ölelget, olyankor ugy érzem hogy nem engedném őt el soha.Teljesen bele szerettem ,egyszerüen engem nem érdekel egy fiu sem azota miota megismertem őt, senkit nem tudnák szeretni csak őt :( és nem tudom mit tegyek mivel ő valoszinüleg nem szeret ,csak jol érzi magát velem és aztán megy más lanyokhoz.Én meg nagyon rosszul vagyok nem tudom őt elengedni mit tegyek hat ??? :(
2016. márc. 27. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán hülyének néz, és kihasznál.

Nem esett még le?

Döntsd el mit akarsz?

Vagy jó így, de arra számíts, minél tovább tart ez a kapcsolat, annál nagyobb fájdalmat fog okozni.

Vagy dobd a srácot, és fordítsd olyan arcok felé,akiknek te kellesz,és szeretnek.

Dönts!

2016. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélj vele, hogy megtudd az igazságot? Tudod, néma gyereknek anyja se... Tisztázd le vele a dolgokat, és ha valóban nem akar tőled semmit, akkor kérd meg, hogy szakítsátok meg a kapcsolatot. Szar lesz, de túl lehet élni, és menni tovább.
2016. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 27. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy ő mit érez irántad!
2016. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!