Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el egy pasinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el egy pasinál hogy a szivére hallgasson ne az eszére? Szeretem őt nem akarom elvesziteni

Figyelt kérdés
Megismertem társkeresőn egy pasit állmaim pasija ,Mindenben tökéletes 40 évesek vagyunk.Nekem van gyerekem neki nincsen,Volt két hét éves kapcsija de olyan h csak jártak nem akart nősülni.A szüleivel élt eddig most vettek neki lakást,és fél éve független .Három hónapja ismertem meg mindennap két órát telozunk hétvégén nála alszok.Én anyaotthonba élek .Mindennap érdeklődik mi van velem beleszerettem a kedvenc ajándékaimmal lep meg udvarias szeret kimutatja,érdeklődik a gyerekemről.Nem mondja ki h szeret nem akar nősülni nem akar családot független akar lenni ügy él mint egy remete.Annyi baj van vele h kezdettől mondja h nem működik az ágyba lelki okok miatt neki barát nő kell mint barát és nem nő ,nem akar másik nőt de néha igyis börtönbe érzi magát,nem megy el otthonról nincsenek barátai pedig szuper pasi azt mondja bonyolult az élete és nem mer most nőt családot felvállalni.szeretem sőt belezugtam nem akarom elvesziteni,ő azt mondja fájna ha elhagynám de boldog lenne ha tudná h egy olyan pasival leszek aki mindent megad nekem ,mit tegyek h merjen bevállalni minket merje kiprobálni milyen családdal élni és ha nem megy hát akkor nem.nekem nem kell más neki sem de sajnos énsem ugy kellek ahogy egy nő .
2016. febr. 20. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
:/
2016. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
úristen
2016. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak letörni, de szerintem ő pont a szívére hallgat. Írtad, hogy kb. barátként kezel. Az érzelmeket nem lehet erőltetni. Úgy beszélsz róla mintha szerelmes lenne beléd, csak elnyomná, pedig én úgy látom, itt te vagy szerelmes...
2016. febr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!