Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jóhatással is egy kapcsolatra, ha a lány ragaszkodó?

Figyelt kérdés

Adott egy határozatlan férfi. A lány nem lóg rajta minden nap, de nem is hagyja őt menni. A lassu viz partot mos elven szereté kivárni, hogy a fiú határozott legyen. Amugy a sracnak is tetszik a lány, csak egy korábbi csalódása és a munkamániája miatt nem kezd új kapcsolatba most.

A lány is elfoglalt, nem szeretne mással kapcsolatot csak ezzel a fiúval.

Hibázik a lány, ha vár a fiúra?


2016. márc. 27. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele szeretne kapcsolatot, akkor lehet megéri várni egy darabig.
2016. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de:

egy kapcsolat kulcsa az, hogy önmagáért szeresd a másikat. Olyannak, amilyen. Nem játszadozik vele, hanem elfogadja a negatív tulajdonságait is.

2016. márc. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biztos benne. Szerintem épp fordítva van. A lány a túlzott ragaszkodásával csak elkényelmesíti a fiút. Az azt fogja mondani magában: minek erőlködjek, hiszen úgyis oda van értem. Épp hogy hagynia kellene a lánynak a dolgot, és egyszerűen nem keresni tovább a fiút, hogy az végre "valljon színt", vagyis döntse el hogy akarja a lányt vagy sem, és végre határozottan lépjen. A nők mindig is azt szerették, és ez ezután is így lesz, ha egy férfi határozott, nem ilyen tutyimutyi...
2016. márc. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ragaszkodo? Nem. A munkamani tipikus duma arra, h van valakije, veled nem akar semmit, de jot tesz sz egojanak, h tepersz utana.

N

2016. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, tenyleg nincs senkije. Csak mert most nem nagyon erdekli, az egyetlen dolog, amire koncentral az a karrier.
2016. márc. 27. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajna ki kell ábrándítsalak. Férfiaknál és nőknél is úgy működik, hogyha igazán kell valaki, akkor nem számít a munka, a barátok, a család véleménye, stb. hanem teper a nő/férfi az illető után és határozott a dolgot illetően!

Az meg lényegtelen, hogy tetszik. Ez mindannyiunknál így van, hogy több mindenki tetszhet. De igazán csak egy kell!

Ha jól értem a lány már adott egy kis "ízelítőt" magából. Így, ha a srác tényleg akar valamit, akkor kezdeményezhet. De szerintem felesleges várni a lánynak a srácra. Az már régen rossz, ha várni kell egy pasira...

2016. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mindketten ugyanúgy ragaszkodnak egymáshoz, akkor nem gond. A baj az, ha egyoldalúvá válik. Amúgy mostanában engem az foglalkoztat, hogy hol van a határ vonzalom-szerelem-ragaszkodás-beteges kötődés között. Sokan majd meghalnak a szerelemben, mások viszont úgy váltják a partnerüket, mint a zoknit. Miközben szinte mindenki azt mondja, hogy egészséges párkapcsolatra vágyik. Nehéz ezt megérteni. Mennyivel jobb volt még gyerekként. :( N
2016. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha eléggé tetszene neki a lány, már lépett volna, nem éri meg várni, csak csalódás lenne. Nem mozgatott meg a pasiban semmit igazán.
2016. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha látod az esélyt abban hogy változik akkor érdemes várni vagy elfogadod, hogy ilyen de akkor neked kell lépned
2016. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!