Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a párom anyja irányítja a felnőtt fiát és ő ezt tűri?

Figyelt kérdés
Párom nemsoká tölti a 23-at és az anyja szab meg mindent a kapcsolatunk terén. Alig találkozhatunk, mert ilyen és olyan ürüggyel a kicsi fiának otthon kell maradnia. Ha a páromnak szóvá teszem akkor azt mondja, hogy nem akarja felidegesíteni meg különben is én tuti azt akarom, hogy vesszenek össze. Van egy olyan érzésem, hogy páromat nem is zavarja ez a szituáció bár néha írja, hogy hiányzom neki meg, hogy szomorú, mert nem lehetünk együtt de nem ül le beszélni az anyjával erről.Múltkor kértem kérdezze már meg mi miért van erre napokig le sem sz*rt párom és ezt már nem egyszer eljátszotta pedig mondtam, hogy ez mennyire zavar. Amúgy is kicsit válságban van most kapcsolatunk és ez, hogy alig töltünk együtt időt nagyon sokat ront rajta. Ha együtt vagyunk nagy ritkán és kis időre akkor minden jó de ha külön akkor borul minden.
2016. márc. 28. 16:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hát részben már az is eltűnt szóval nem tudom miért ragaszkodom hozzá ennyire. Régen jó volt de olyan úgy sem lesz újra és ezt csak most kezdem felfogni és nem reménykedni tovább...

Barátnőm is már egy ideje mondogatja, hogy pezsgőt fog bontani ha végre szakítok vele, mert rossz hatással van rám jó ideje. Ami nagyon rosszul esett az elmúlt időben, hogy azt mondta nem akar velem szakítani szóval ha szakítunk akkor én fogok viszont nem fog hónapokig szenvedni. Ilyet hogy lehet mondani a párodnak? Én nem tudnám ezt így hozzávágni még ha így is gondolnám. A másik pedig, hogy ilyen magányosnak még sosem érezte magát, mint mellettem. Kezdem azt hinni, hogy jót tennék neki ha szakítanék de ő azt mondta, hogy nem fog, mert szeret. Én ha szeretek valakit nem mondok ilyeneket meg nem hagyom, hogy anyukám beledumáljon a dologba.

2016. márc. 28. 17:43
 12/14 anonim ***** válasza:

Én első körben figyelmeztetném a "dolgára" (pasasból van: az a "dolga", hogy védje a nőjét-gyerekét - BÁRKITŐL. Inkluzíve a kedves mamáját is!)


Oszt ha nem akarja megemberelni magát, akkor bizony lapát.

2016. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha, mert szeret, mi? Inkább mert kényelmes neki így.
2016. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek. szakíts vele. hagy keresse meg másban a pótmamát :)
2016. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!