Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj még mindig a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig a szex? Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Már 4 éve nem vagyok szűz, de amikor még az voltam, az ujjazás is fájt nagyon. Ma már egy ujjal nem fáj, kettővel meg akkor nem fáj ha nagyon nedves vagyok. Viszont még mindig rohadt szűk vagyok vagy nem tudom, de fáj a szex... Most két évig nem szexeltem, most volt újra először egy hete és azóta még 3x, de fájt... Nem végig, amikor már ment egy ideje akkor nem fájt csak pár mozdulatnál. A nedvesedéssel nincs gondom, meg vagyok előtte két ujjal ujjazva, ha tövig bennem van az nem fáj (kivéve ha rajta ülök, akkor igen). Emlékszem, régebben ha egy hét szex nélkül telt el, már megint visszaszűkültem és fájt amikor betették. De nem szeretném ha megint ez lenne... Síkosítót kicsit túlzásnak tartom :D Van valami ötletetek?


20/L


2016. márc. 28. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem utoljara akkor fajt a szex amikor feborult a PH-m, ennek barmi oka lehet, sztem nezesd meg egy nogyogyasszal:-)
2016. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Majd én kitágítalak.
2016. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig én sem voltam senkivel, mikor újra volt szex nekem is fájt, kellett pár menet ahhoz, hogy úgymond visszaszokjak. Legyen kicsit több előjáték. 23/L
2016. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!