Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha nem táplálom tovább a hiúságot a nőkben, akkor elhagynak?

Figyelt kérdés
Bókok és egyebek...

2016. márc. 30. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Úgy tűnik gyenge bókok kötelezők, mégha nem is gondolod komolyan minden nap mondj neki párat. Úgy tűnik az egofényesítés fontos nekik.
2016. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem akar olyan párral lenni, akinek nem tetszik.
2016. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Bár ha lég troll vagy vegyél fel előre 500 semmitmondó bókot és add neki a kazettát halgathassa napestig. Úgyse lesz elég és még többet kell. Cserébe mit kapsz? Semmit. Esetleg egy "hát annyira nem is vagy ronda-t". Ami egy férfira nézve már túl nagy dícséret, mint tudjuk. Pukedlizz, bohóckodj kérdező, hoppmesternek kell lenned néha.
2016. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A hármas jól mondja.Szerintem hagyd az ilyet a sunyiba !
2016. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem zavar, ha valaki folyton csak bókol. Unalmassá válik, ha nem tudunk beszélgetni, és csak ezzel próbálja fenntartani az érdeklődésemet. Volt már ilyen.
2016. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet úgy érzik, hogy ha eddig bókoltál, de abbahagytad, akkor ennek oka van és már nem jönnek be neked.

Nálunk ez fordítva megy, én bókolok a barátomnak és mindig szívesen teszem, mert szeretem. Ha hiúságpumpálásnak érzed, akkor szerintem ott vagy a csajjal vagy veled probléma van.

2016. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
#3: Ja, ez az önmagunkból bohóckreálás nagyon tetszik a csajoknak, mert egyébként meg az unalom majd felzabálja őket, aztán ha épp két kóklermutatvány között komoly dolgokról kéne beszélni, akkor fura módon dobbantanak. Hányni kell a fejükre búcsúzóul, csakhogy szó szerint CSATTANÓ is legyen a végére. :D Problem solved.
2016. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ipkisz Láp egy jó srác !

Akár csak én mondtam volna. ;)

2016. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bókok és a hiúság táplálása közt nagy különbség van...
2016. márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!