Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a pasik, akik nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik nem tudnak vonzódni a duci nők iránt, azok elhagynák a párjukat, ha elhízik a nő szülés után? Ilyen szempontból szerencsésebbek a ducik?

Figyelt kérdés

Egy vékony csinos nő is sokszor el tud hízni szülés után (hormonok, gyereknevelés stb) Na most egy fiú aki nem vonzódik a ducikhoz az elhagyja-e a feleségét?

Tehát akit ducin szerettek meg eleve az szerencsésebb, mert nem fenyegeti ez a veszély szülés után


2015. okt. 24. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Egyrészt az ember ne hízzon el a terhességtől.

Másrészt ha mégis megtörténik, akkor a pasik egy része lelép, a másik része meg együttműködik a nővel, hogy az visszanyerhesse az alakját. Harmadik lehetőség, hogy ducin is tetszik neki.

2015. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linó03 ***** válasza:
74%
Bár még nem voltam ilyen helyzetben, de azt gondolnám, hogy ha a kapcsolat gyerekvállalásnál tart, akkor a(z ideiglenes) elhízás nem lehet oka a szétválásnak.
2015. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán. Nem rajongok a túlsúlyos nőkért, nem váltanak ki belőlem érzelmet. Viszont egy átlagos testalkatú lány igen, akivel nyilván együtt vagyok pár évet gyerekvállalás előtt. Ha közben elhízik, akkor is vonzódni fogok hozzá, hisz évek óta azt teszem, ismerem kívül belül, nyilván azért vállaltam vele közösen gyereket. Tehát megvan a kellő vonzalom már előtte, és megmarad utána is, ezért biztosan nem fogom elhagyni, mert szeretem. Míg az utcán látott duci nőhöz nem fűz semmi érzelem.

A testiség, a külső csak egy része egy kapcsolatnak, egy idő után már csak a belső fog számítani, és a kapcsolat minősége.


29F

2015. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Válaszoló nagyon szépen leírta. Ugyanígy vagyok vele.
2015. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez a kérdés hülyeség úgy ahogy van! A ducik rohadtul nem szerencsések. Szülés után belőlük lesz a dagadt trampli nő, akit még jó hogy elhagynak. Egy vékony, csinos nő meg jó esetben max. átlagos lesz, amivel semmi de semmi gond nincsen!
2015. okt. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kulcs nem zabàlni és menni edzeni.

Ha nem nem kell csodàlkozni ki akar egy dagadt növel szexelni.

Vagy egy igenytelen csoves palit kell valasztani.

Annak jo ô is.

2015. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajh. Én az anorexiásoktól vagyok rosszul.
2016. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!