Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok valakivel azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok valakivel azért, mert a horgászás a hobbija, szenvedélye, nevezzük bárminek?

Figyelt kérdés

Zavarna titeket? Féltenétek esetleg?

Összejönnétek egyáltalán ilyen pasival, vagy lánnyal?


2016. márc. 30. 23:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha visszaengedi a kifogott halat, akkor semmi bajom vele. Nekem kifejezetten tetszik a horgászat...
2016. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem a volt párom járt horgászni. Imádtam, hogy végre olyannal kerültem össze aki szereti a horgászatot. 15 éves koromig volt horgászengedélyem is. Nagybátyámmal rendszeresen jártunk horgászni. Imádtam, de ahogy idősebb lettem, így elmaradt a horgászat, egyedül meg nem mentem horgászni. Volt párommal rendszeresen jártunk horgászni. Volt olyan hogy akár több napot is a tó mellett töltöttünk. Jelenleg hiányzik a horgászás.

Szóval ha lenne egy párom aki szeret horgászni, csak akkor szakítanék vele, ha nem engedné, hogy én is menjek vele horgászni.

22/L

2016. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínű össze se jönnék ilyen pasival. Ha mégis, akkor valami mással kell nagyon vonzónak lennie.
2016. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Horgászni egyszer voltam, tavaly párom apukájával és párommal. De mivel imádom a vizet, a halat és a hajókat, meg a természetet, így szeretnék én is engedélyt szerezni, és horgászni. Szeretek nyugiban ücsörögni, beszélgetni, vagy olvasni, vagy akár a tájat nézni.

Szóval nálam nem lenne hátrány, ha valaki horgászik.

2016. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2016. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én simán, pedig utálom a pecát.


Valószínűleg vennék egy jó fényképezőgépet teleobjektívvel, azt' amíg az asszony horgászik, addig én "vadásznék".

2016. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!