Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a havi két szex?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, már 4 éve összeköltöztünk. Teljesen kikészìtenek a kifogásai már, ezért jó pár hónapja úgy döntöttem, hogy nem fogok szexet kezdeményezni, ezzel kivédem az elutasításai utáni mellkas összeszorító fájdalmat, és csak akkor fogunk szeretkezni ha ő akarja. Az elutasításokat tényleg kivédtem, de havonta két szexnél több nincs. Úgy látom neki így jó. Én pedig már odáig jutottam, hogy ha végre valahára akcióra kerülne a sor, nem vagyok képes benedvesedni... (ekkor jön a síkosító) ráadásul az elején fáj is, mintha most veszíteném el a szüzességem. Ja, és legutóljára még véreztem is. Lehetséges hogy ez már pszihés probléma? Mert én már nem tudok másra gondolni... Eddig tomboltak bennem a hormonok, aztán minden visszautasítás után egyre jobban szorított a mellkasom, mintha fizikailag bántott volna. Szeretnék erre vmilyen megoldást keresni. Hátha élt már át vki hasonlót, és tudja miről beszélek. Ti hogyan oldottátok meg a dolgot? Ja és azt le kell szögeznem, hogy nem csal meg, felesleges ezt felvetni. Én sem szeretném megcsalni, de már szeretnék ezen változtatni, mert ha egyszer feleségül mennék hozzá, úgy nem akarok hogy tudom, ez vár rám egész életemben! Szeretem, ez biztos, de nem akarok úgy hozzámenni hogy akkor szexelünk ha ő végre-valahára megkíván 20-25 percre, aztán hosszú ideig megint semmi. Semmi spontanelitás, semmi változatosság. Egy póz és ennyi. Mit mondjak neki? Mivel kezdjem? Mi lehet megoldás? El kellene hagynom ezért? Vagy úgy sincsen tökéletes kapcsolat, nyeljek egy nagyot, aztán majd lesz vmi? 27 éves vagyok, időm pedig már nem sok, lassan ideje megállapodnom, család, ház, gyerek, stb. Be vagyok pánikolva! Olyan sok minden kellene, de még sehol nem járunk, csak vegetálunk! Ráadásul itt van ez a "szex probléma" is, és nem tudom eldönteni hogy ez most normális e vagy most mit csináljak? Kérlek segítsetek!
2016. ápr. 1. 01:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom a dolgot, Kérdező, de ott, hogy mindent csak veszekedve tudtok megbeszélni.. :/ megette a fene a dolgot.


ráadásul nem úgy tűnik, hogy valaha javulni fog a helyzet szex téren.. 30 alatt 5 év után pedig igenis kevés az a havi 2. persze, van akinek nem az, de neked az és kész.


én megfontolnám a szakítást. 27 évesen még nem vagy elkésve semmivel.

2016. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Kedves kérdező,


Valószínűleg már nem is fogod látni ezt a bejezgyzést mivel elég régen írtad a kérdést de engem nagyon érdekelne, hogy mi történt azóta.


Változott valami pozitív irányba? Vagy egyáltalán együtt vagytok még?


Azért kérdezem, mert most én vagyok szinte teljesen ugyanebben a helyzetben. 29 vagyok, barátnőm pedig 27 és majdnem 5 éve együtt vagyunk. A kapcsolatunk egyébként szinte idilli, nagyon szeretjük egymást, én már a lánykérést is fontolgatom csak éppen más a vérmérsékletünk. Neki havi 1 vagy 2 bőven elég, nekem azért hetente 1-2 jó lenne de megelégednék heti 1-el is...A történetem a szex témában szinte ugyanaz mint a tiéd volt. Már inkább hagyom, hogy ő kezdeményezzen, hogy elkerüljem a visszautasítást és az ezzel kapcsolatos vitát de ennek csak az lett az eredménye, hogy nekem is reagált a testem mint neked. Tinédzser korom óta először például újra éjszakai magömlésem volt.. Pedig egyébként a szexben nem megyek el gyorsan, mindig figyelek arra, hogy ő is elélvezzen vagy akár csak ő. A témáról nem tudok vele beszélni mert megsértődik de úgy érzem, hogy nem is szabadna erőltetnem hiszen ez csak vérmérsékletbeli különbség amivel nem lehet mit kezdeni.


Egyébként figyelek arra, hogy kedvesen kezdeményezzek, igényes vagyok magamra, sportolok, programokat szervezek szóval megteszem ami tőlem telik..


Ezért lennék kíváncsi arra, hogy hogy alakult nálad a történet mert elég hasonló volt amit leírtal ahhoz amit én megélek jelenleg.


Köszönöm!

2021. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!