Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet terhes vagyok/voltam es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes vagyok/voltam es gyomorszajba rugtak a focimeccsen a labdaval? Ilyenkor elmehet a gyerek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász?
2016. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen kizárt.

Olyan védett helyen van, hogy egy ilyentől nem lesz baja.


Volt olyan nő, aki ejtőernyőzött, n nyílt ki az ernyője, rettenetesen összezúzta magát. Szó szerint nem maradt ép csontja! De akkor tudta meg hogy terhes, és a baba makk egészségesen született.


Szóval nyugi, ha beágyazódik rendesen, onnan ki nem jön 9 hónapig. :)

2016. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Biztos hogy nem. Amikor anyukám velem volt terhes, a 7. hónapban ráesett egy zongora, hasba szúrta egy rabló, elütötte egy busz, sőt még abortuszt is végrehajtottak, mégsem lett semmi bajom, olyan állatira védett helyen vagyok. Nem hiszitek? Akkor szerintetek hogy tudnám megírni ezt a választ ha meghaltam volna?


Magyarul: #1 +1

2016. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VirágésBence ***** válasza:
42%
Kicsi az esélye, de én a helyedben biztosra mennék és elmennék egy nőgyógyászhoz.
2016. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

3-as

Felesleges poénkodni.

A medence védi a magzatot, a gyomorszáj máshol van, egy ilyen baleset nem okoz vetélést.

Ha meg mégis, akkor erős vérzés és görcsök kíséretében. Két vetélésem volt sajnos, tudom miről csacsogok. Nem itt irogatna, hanem hétrét görnyedve szenvedne a nőgyógyászaton.



Úgyhogy Dorciiikkaa kénytelen lesz abortuszra menni, ha meg akar szabadulni a nem kívánt magzatától.


Van még kérdés?

2016. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez a flegma stílus elég zavaró és ha vkinek már 2 vetélése volt tudhatná h minden ember más és attól is függ h hányadik héten és mi történik. Annak ellenére h valóban nem túl nagy az esélye én is a nőgyógyász mellett voksolnék csak h tuti minden rendben legyen a kölökkel :)
2016. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

"Úgyhogy Dorciiikkaa kénytelen lesz abortuszra menni, ha meg akar szabadulni a nem kívánt magzatától. "


erről van itt szó,a mi sulinkban is sajnos bevett szokás volt hogy a csajok így akartak megszabadulni a nem kívánt kisbabáktól.

2016. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En nem akarok tole "megszabadulni" csakugy mondom....

Benne vagyok egy focicsapatban kapuskent jatszom es nem direkt rugattam magam gyomorszajba...

2016. ápr. 2. 07:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már,hány éves vagy 16???

Értelmes nő,aki félti a magzatát nem megy focizni terhesen...

2016. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is igaza van az elott ironak. Aki tudja magarol h terhes,minden aron keruli az elveteles eselyet. Kulonben is foci csapatban ha jatszol,senki nem kotelezett arra h elmenj terhesen. Ha meg nem akarod h megtudjak,mert nem talaltal ki valamit h ne keljen fociznod. Aki tudja magarol h anya lesz es szeretne a gyermeket,mindenre odafigyel. Veletlen balesetek vannak,de ez nem az. Erre gondonod kellet volna ha te kapus vagy,h megrugnak....errol ennyit
2016. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!