Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan gondolják, de mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan gondolják, de mégis?

Figyelt kérdés

Van egy párom, aki egy igazi álomlovag volt, mind addig míg össze nem költöztünk. Na azóta nem az. Folyton bulizik, csajozik, semmi virág vagy bók vagy valami, mert hát az ratyis. Ha én akarok menni valahova, akkor persze egyből jön a szöveg, hogy megbízhatatlan, meg tróger vagyok. Nekem csak ahhoz lenne jogom, hogy főzzek, mossak, takarítsak.

Folyton csak elvesz tőlem, de nem ad semmit. Vannak jó pillanataink, de mikor kilép az ajtón, mintha el is felejtene. Napokra eltűnik,(anyósékhoz) nem ír, persze ha ráírok, akkor a szememre hányja, hogy jó sokáig tartott mire írtam vagy hívtam.

Szeretném ha jó lenne ez a kapcsolat, de ha nem kapok tőle semmit, hogyan várja el, hogy szeressem?



2016. ápr. 1. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nesze neked álomlovag! És mellesleg lám-lám, az álomlovagnak mennyi, de mennyi rossz tulajdonságát el tudjátok nézni, ti nők...
2016. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez már ne lesz jó kapcsolat. Nem tudom mi van most itt. Napi 4-5 kérdést írnak ki fiatal lányok, hogy a párjuk csicskának tartja őket. Nem tudom hogy lehet ezt elérni, mifelénk nem így működik.
2016. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ő már csak cselédként kezel és azért van veled, hogy este legyen kit meghúznia. Persze, ha otthon van és nem másokat húzgál, mert ki tudja, hol van.

Igaz, hogy férfi vagyok, de nem értem, miért tűröd ezt? Hagyd ott a bánatba és keress egy olyat, aki megbecsül.

2016. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azt tudnám, mi jár a fejében? mi az amit én rontok el? Ez már helyrehozhatatlan?
2016. ápr. 1. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton bulizik, csajozik"

Na,itt meg is álltam az olvasásban.

Ez az ember nem szeret,csak kihasznál,minél előbb dobd ki,mert lerombolja az önbecsülésed,az önbizalmad,egyre nehezebb lesz tőle megválni.

Nagyon légy észnél !!!!!!!!!!!!!!!

2016. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rontasz el semmit. Ilyen kapcsolatra képes, neked csak el kell döntened, hogy neked kell-e ilyen pasi.
2016. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az összeköltözés pillanatáig álomlovag volt és utána meg egy csajozós, bulizós nyomorék, aki vissza is költözik napokra az anyjához?

Nehezen tudom ezt felfogni, hogy egyik-napról a másikra váljon valaki ilyenné...

Szerintem előtte is voltak jelei ennek, maximum nem foglalkoztál vele, vagy nem volt ennyire feltűnő, mert nem tudtad merre csavarog.

Szakítás a megoldás mielőbb.

2016. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a fél év ami az "udvarlási" szakasz volt, az annyira szép volt, mégis, hogyan lehet valaki ennyire kettős?

Kamu volt az egész? Nem bírom elhinni...

2016. ápr. 1. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
gratulálok ez kell nektek ez! aki meg normális lenne veletek jaj az uncsi meg nyálas.....
2016. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Tedd el az emlékeidbe azt a szép fél évet és szakíts,mert az csak megjátszás volt.Tudom,hogy nehéz,de nem a valódi énjét mutatta idáig.Kezdd újra valaki mással.
2016. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!