Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van mostanában sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában sok felnőtt férfi aki éretlen tinilányokra megy rá, és a legtöbb lánynak mi jó ebben?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyent látni, hogy 25-30 évesek járnak 13-16 éves lányokkal. Aminek sokszor van úgy vége hogy lesz egy szex aztán vége....a lányok meg ott sírnak hogy jajj de átvert. Mi visz rá egy felnőtt férfit hogy kislányokkal kavarjon? És a lányok miért választják egy korához képest érett korukbeli fiú helyett a 10 évvel idősebbet akinek általában csak szexre kell? az menőbb a barátnők előtt? persze vannak kivételek de szerintem ekkora korkülönbséggel nem valami jók a kapcsolatok.



17/F


2010. ápr. 5. 11:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Figyelj.Én 16 éves vagyok, és a barátom.

A családom persze utálja, mert lehetőséget sem adott neki, még azt sem hogy bemutatkozzon. A családom reakciója alapjában érthető,mivel külső szemmel annyit látnak az egészből, hogy egy elvileg érett férfi, a "kislányukat" meg akarja rontani. A barátommal fél éve vagyunk együtt,és nem feküdtem még le vele, és nem is áll szándékomban egyelőre,de ezt előre tisztáztuk,és így is hajlandó volt belemenni a kapcsolatba. Szerintem én vagyok annyira normális 16 éves fejjel,hgy hülyeségbe nem megyek bele, ő pedig van annyira művelt, hogy ezt tiszteletben tartja. Általában a szexre mennek ki ezek a kapcsolatok, de nem minden esetben,mert mi tényleg szeretjük egymást,és bármit megtenne értem.Engem azért vonz például jobban egy érett férfi, mert nem olyan idióta mint a serdülők. Tehát ne ítélkezzetek előre!

2010. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Jaj.. lehagytam a végét.

Tehát Én 16 éves vagyok,a barátom pedig 24 éves.

egyébként L/16

2010. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Csak azt ne hidd,hogy félév után nem dug félre,már bocs. :)

Amúgy magamból kiindulva,azért szeretem a z idősebbeket,mert valahogy biztonságban érzem magam mellettük,valahogy jobban megértem velük magam.És 18 éves koromhoz képest én ugyanúgy tervezem a jövőt mint a párom,aki amúgy 29 lesz. :) Sose értettem meg magam velem egykorúakkal,mindig az idősebbekkel jöttem ki,talán a testvérem miatt aki 27 éves lesz és pasiból van. :)

18/L

2010. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon jó kérdés, én is észrevettem már hogy sok 13-14 éves kiscsaj van 25-30-évesekkel... Nincs barátom, de sose lennék tőlem 3-5 évnél idősebb pasival.. Fent vagyok pl az iwiwrandin, és ott is sokszor 30felettiek írnak, kattintanak arra hogy tetszem nekik.. undorító! ez már pedofil sztem.. egy osztálytársam 15, és a pasija 28, nem értem, mit tudnak csinálni együtt a szexen kívül?? na mind1, lehet csak én vagyok kicsit maradi a mostani dolgokhoz... 16/L
2010. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ez amugy a pasik hibája. ott vannak 25-30 évesen és képesek kihasználni "kislányokat" és tudják hogyan csábitsák el és tudják h biznak bennük és ők meg kihasználják ezt .tisztelet a kivételnek. sztem ez undorito :D utálom az ilyen embereket akik átvernek másokat.... 16l bocs kijött:D
2010. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem, képzeld, nem dug félre, egyébként pontosan erről beszéltem. De hát ez az emberek sztereotipikus gondolkodása... Nem ismered, én pedig igen, mert fél éve vagyunk együtt, de régebb óta ismerjük egymást.
2010. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
L/16 voltam.
2010. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
kedves 12:06 os válaszoló! egyáltalán nem általánosítottam, annyit írtam hogy a legtöbb esetben ez van! és te általánosítottál pont, hogy minden serdülő fiú idióta...kikérem magamnak én nem vagyok az. Ne általánosíts te sem....ez a baj, a legtöbb lány előítélettel van, hogy minden fiú hülye ilyen korban...igen talán rossz heylen nézelődnek az ilyen macsós menősködő srácoknál..azoktól nem is kell sokat várni..a normálisaknak meg a legtöbb nem ad esélyt, mert ciki olyan fiúval járni aki nem a suli menője vagy nem a legnépszerűbb. TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2010. ápr. 5. 15:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Azon azért érdemes eltöprengeni,hogy a legtöbb ilyen 30 éves pasinak vajon miért nincs még felesége/élettársa,és miért nem a saját korosztályában találta meg a szerelmet. Ezt minden rosszindulat nélkül írom,mert elgondolkodtató a kérdés.S itt most természetesen nem azokról van szó,akik sikertelenek voltak a szerelemben,hanem akik érdekes módon még 30 évesen is anyuka szoknyája alatt ülnek,és a munkán kívül az egyetlen életcéljuk,hogy hétvégén szórakozni menjenek,meg a tinédzser barátnőjükhöz.
2010. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem neked szólt amit írtam.

2010. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!