Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkos akar lenni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akar lenni mert vitatkozunk es szerinte ö nem szep, engem tonkretett es nincs ertelme az eletének. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vitatkozas utan vége belem ütott (bedugtam a fulem es kb.5perc utan eszrevette hogy nem hallgatom), majd ujra nem figyeltem ra es hajamat jol megrangatta. Mondtam hogy vége es a konyhaba ment ,sirt es mondta hogy ongyilkos lesz.

Kést vett elo es probalt erot venni. En keszen alltam hogy mentoket hivok de mit tegyek mert folyton arrol besz. amugyis hogy ongyilkos lesz..


Esetleg vmi jo tanacs, ötlet.. mit tegyek?

26nő

Bocs a roviditesekert !



2016. ápr. 2. 02:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesirasert!!

Ha valaki kötözkodni akar jobb ha nem ir semmit.

Köszi

2016. ápr. 2. 02:12
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg labilis, és agresszióra hajlamos.

Egyetlen dolgot ne tegyél semmiképp: ne hódolj be a fenyegetőzésének meg a hisztijének. Kimondtad, hogy vége (nagyon helyesen), akkor legyen is vége.

Képes megütni, meg megtépni, csak mert nem értesz vele egyet? Ne haragudj, de egy normális nő, aki kicsit is nőnek tartja magát, páros lábbal rúgja ki az ilyet.

Inkább ne gondoljunk bele, hogy mi lesz, ha egyszer komolyabb kérdésben is nézeteltérésetek támadna...

A fenyegetőzésnek meg nem szabad felülni. Most gondoljunk bele, mi van, ha engedsz neki? Onnantól egyrészt ez lesz a bevett módszer, másrészt meg na, tényleg jó egy olyan mellett élni, akiben ennyi tartás sincs?

Láthatóan súlyos pszichés problémái vannak, és kezelésre szorul. A minimum, hogy felhívod a segélyhívót, és megkérdezed, hogy ilyenkor mit tegyél. Ők majd megmondják, hogy szükséges-e kórházba vinni. (Ezek után embuláns ellátásra és megfigyelésre mindenképp érdemes.)

Te pedig nyugodj meg, majd feldolgozza a történteket.

2016. ápr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod.

De kit hivjak fel ? Psihologust ? De mondta hogy ha felhivom az 112t normalusnak tetteti magat es akkor nem csinalnak semmit.

Az utes az nem volt olyan nagy csak egy kicsit fajt , de a hajhuzas az nagyon megijesztett kicsit durva volt.

De en tenyleg nem akarnam hogy ongyilkos legyen ettol nagyon felek es nelkulem tenyleg nem tudom mi lenne vele.. Ö is mondta mas vitatkozasok alkalmaval hogy belehalna ha elhagynam.

Igazibol mar nem szeretem es mondtam is neki miutan megutott. Maskulonben jol viselkedik velem de pofonokat regebb is kaptam amiket megbocsajtottam , de mondtam hogy még 1 es vége (2honappal ezelott)


Szerintetek adjak meg eselyt a kapcsolatnak vagy kit hivjak hogy segitsen ? Azt mondta nekem hogy ha elvalok ha nem ö ongyilkos lesz.

2016. ápr. 2. 02:41
 4/22 anonim ***** válasza:
Hívj hozzá pszcihológust.
2016. ápr. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De ö nem akar besz.psihologussal mert makacs.
2016. ápr. 2. 03:14
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd Ott és csinàljon amit akar, aki nem akarja, hogy segítsenek neki azon nem lehet.
2016. ápr. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Aki öngyilkos akar lenni,az nem kürtöli világgá,hanem csendben megcsinálja egyedül.

Ez csak üres fenyegetés,zsarolás.

Az exem egyszer játszotta ezt el,a kezébe adtam a nagykést meg egy kötelet.Soha többé nem fenyegetőzött ezzel!

2016. ápr. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Költőnő? ***** válasza:
77%
Utolsó jól írja. Üres zsarolás, manipuláció. Nézd. Te egy felnőtt ember életéért annyiban vagy felelős h szándékkal nem árt.
2016. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem zsarol engem ö tenyleg megteszi. Mondta megyek a kocsival vasarolni azt mondta az jo is mert akkor lesz ideje atgondolni es megtudja tenni.

Tudom hogy nem csinalna ilyet most a jovoben megteheti.

Én valnek tole de ha elkoltoznek es ongyilkos lenne hibasnak ereznem magam es nekem se lenne jo. Ti mit tennetek ? Othagynatok es tegyen amit akar?

Kb.6-7eve vagyunk egyutt

2016. ápr. 2. 10:03
 10/22 A kérdező kommentje:

Mondtam vagyis.

Bocs a hibaert

2016. ápr. 2. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!