Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vonhatom el róla a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonhatom el róla a figyelmemet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig öt csajnál próbálkoztam, de egyiknél sem sikerült. Szerintem ennyi bőven elég volt és hogy nincs értelme újat keresni. De viszont folyton erre gondolok, hogy kinél próbálkozzak, de ha ésszel belegondolok akkor látom hogy nincs is szükségem senkire. Hogyan változtassak ezen, és fogadjam el könnyen, hogy nem akarok és nem is lesz senkim?

2016. ápr. 2. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd! Élj szabadon, élj a hobbijaidnak.

Majd kialakul ugyis, de görcsösen ne ragaszkodj ahhoz, hogy legyen vki.

2016. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt akarom de valahogy nem megy
2016. ápr. 2. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez egy totálisan bizonytalan helyzet, amire szeretné az ember ha befolyása lenne de igazából nagyon kevés van neki. tudom, hogy ez így nem kielégítő most neked de hidd el, hogy jönni fog majd valaki a legváratlanabb pillanatban. Velem is mindig így volt és így is lesz.
2016. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt tanácsolták, ne akarjak megismerkedni senkivel, ne keressem a kapcsolatokat, mert akkor úgysem fog menni, és így is történt. Amikor a legkevésbé számítottam rá, akkor találtam meg az igazit. Nálad is így lesz, mert a görcsös akarással elijeszted a nőket. Legyenek hobbijaid, például ha többekkel biciklitúrákra jársz vagy kirándulni, akkor ott spontán is megismerkedhetsz egy olyannal, aki eléggé tetszik ahhoz, hogy elkezdjetek járni egymással. Előbb a nőnek téged magadat kell megismernie, és ha mint embert kedvel, csak utána döntheti el,hogy akar-e járni veled, vagy sem, de ez rád is vonatkozik.
2016. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!