Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex közben szeret lek**rvázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben szeret lek**rvázni?

Figyelt kérdés
Szóval szexelünk és szereti felhozni ezt a k**rva dolgot. Hogy én vagyok a kis k**rvája meg stb. szeret közbe beszélni, de én már tökre unom. 1x-2x oké ez a dolog, de mostmár tökre elmegy a kedvem emiatt. Nálam így elmúlik minden... De eddig nem hoztam fel neki, mert őt ez izgatja fel. Nálam kiváltotta már az ellenkezőjét. Szerintetek?

2016. ápr. 3. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szólni kéne. Ha már most elveszi a kedved, annak nem lesz jó a folytatása.

Egyébként én se jönnék tűzbe tőle ha a párom lek@rvázna inkább egyedülhagynám.

2016. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Tehát úgy vagy együtt vele, hogy te nem élvezed és ő közben szidalmaz, mert neki jólesik úgy? Nézz rá erre kívülről egyszer, kérlek! Nem undorító? Na, látod! Nyisd ki a szád és mondd el neki, amit érzel!
2016. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
46%

Ha a végén kicsap egy 10est az asztalra, akkor igaza is van!


Am viccet félretéve: miért nem VELE beszéled meg ezt?

26/F

2016. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem agyára ment a poresz :D
2016. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem 4# ez is egy fajta fetis
2016. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Ügyes vagy, jól választottál párt.
2016. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szerintem akinek ilyen fétise van, annak nem lesz jó vége. kilátástalan az egész, most már csalódott vagyok. amúgy meg ha éppen nem ezt csináljuk, akkor normálisan kezel, de ki tudja milyen vágyai vannak. biztos beleférne neki a jövőben, ha megtehetné, hogy béreljen magának valami k**rvát mert ennyire felizgatja. de még ha ezt is teszi, a barátnőjét ki hívja így? vagy ez jó így? ha meggyőztök, hogy van ebbe valami jó, én elhiszem. de ez nekem hallásra is fura lenne.
2016. ápr. 3. 16:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi meggyőzünk????? :-O Ha százan azt írják, hogy normális, hogy lekrváz a barátod, akkor elfogadod???? Ne viccelj velem!
2016. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó nem így értettem. Csak lehet hogy pasiknál ezt másként fogják fel.. Nem tudok pasi fejjel gondolkodni. Sokaknak extrém a szexuális fanzátiája.
2016. ápr. 3. 17:15
 10/15 A kérdező kommentje:
*fantáziája
2016. ápr. 3. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!