Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bukik ezekre a k**rvásan kinéző cigánylányokra?

Figyelt kérdés
Ez cink, ha emiatt leamortizálva érzem magam? Mármint értitek ez mindegy valakinek, hogy a csaj szája r*had az intelligenciától, csak legyen "szexi" ás k**rvás?

2016. ápr. 3. 19:24
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Minek foglalkozol vele egyáltalán?

26/F

Nyugizzál, örülj neki, h szakítottatok, lépj tovább.

2016. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi az, hogy rohad az intelligenciától ? :D

Meg ettől miért lennél le'amortizálva' ?

2016. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ilyen alpárian beszélnek. és nem rendelkeznek sok IQ-val.
2016. ápr. 3. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
ezt jol megmondtad!!! meg veletlenul se tegyel koztuk kulonbseget hisz mind egyformak ugye? de azert a parod szivesen megku.na eggyet!!!!
2016. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
ja es hogy valaszoljak a kerdesedre is talan nem adsz meg mindent a parodnak amire vagyik. te nem vagy eleg ku.vas es azert tetszenek neki a ci.any lanyok. azert tegyuk hozza sok szep es csinos is van koztuk es hogy tudd inteligens is akad koztuk.
2016. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én tisztában vagyok vele hogy vannak szép és intelligens cigánylánykák :) itt nem őket említem...
2016. ápr. 4. 00:02
 7/8 anonim ***** válasza:

alpárian beszélnek. és nem

rendelkeznek sok IQ-val.


szerintem ez nyilvan valo. de attol mert a parodnak bejon ez az alparisag neked nem kel le amortizalodnod. kerdezd meg mi az amit te is nyujthatsz esetleg megis tudsz neki adni. beszelj vele es ne a c.lanyokat bancsd. ok nem tehetnek arrol hogy annak szulettek es hidd el nem mind ku.vas es alpari.

2016. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a c..ányok már csak ilyenek...
2016. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!