Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom egy bulis képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom egy bulis képen megpuszil egy lányt (egy ismerősét), az csak szerintem gáz? Ez csak szerintem megalázó számomra?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 14:34
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Szájon puszilja, vagy arcon?

26/F

2016. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arcon
2016. ápr. 3. 14:36
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
52%
Ez akkor csak szerinted megalázó.
2016. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ne puszilgasson senkit, csak a barátnőjét. nekem, de ez csak én vagyok, ez nem férne bele.
2016. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Köszönés/köszöntéstől eltekintve ne puszilgasson más lányokat a párján kívül.
2016. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
14:52: A szüleid ridegtartásban neveltek? Mert nekem pl. jól esik, ha a szüleim vagy a tesóim megölelnek, megpuszilnak és ha valakinek ezt nem tolerálná, azt öt másodpercen belül dobnám és kicsit sajnálnám. De csak egy kicsit.
2016. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valakinek=valaki
2016. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

#6-os


Nem fogalmaztam pontosan, bocs! Úgy értettem, idegen lányokat csak úgy ne puszilgasson. Nem fejtettem ki bőven, de én is azzal értek egyet, aki írta, hogy köszönéskor stb belefér. De buliban más lányokat puszilgatni nekem nem lenne ok.

2016. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem megalazo! Nalunk ilyen hulyesegek nincs vita.

Nekem is vannak jobarataim akik ferfiak, neki is vannak baratai akik nok. Nekem is volt mar ilyesmi kepem fiu barattal.(En csak megoleltem es ugy mosolyogtunk a kameraba) Neki is volt lany barattal(a csaj puszilta meg ot).


Nem baj, mert tudom, hogy csak baratok, illetve,hogy nem csalna meg.

2016. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!