Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, és tetszik más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, és tetszik más is, akkor ő rám mozdulna a barátomtól eltekintve?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sokat veszekszünk a barátommal, mert egy ideje nagyon erőszakos velem és megtetszett rövid ideje egy másik srác, aki néha ad olyan jeleket, amikből talán tudom, hogy tetszem neki. Szerintetek azért nem mer lépni, mert van barátom, vagy mert nem is tetszem neki igazán? Ez a srác félénk, és ezért nem tudom a választ a kérdésre.. Mert ha nem lenne félénk, hanem inkább macsó lenne, akkor simán leszarná, hogy van barátom nem? Fiúk ti ezt, hogy csinálnátok?
2016. márc. 30. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Rád mozdulna ?

Ezt hogy kell értelmezni ?

Megpróbálom megfejteni.Tehát,ha jól értem az irányodba mozdul,megindul feléd.

Az miért baj,hogy feléd indul,esetleg fenyegetően teszi azt ?

2016. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha normális akkor nem tenné. Nagyon nagy bunkóság nyomulni valakire akinek kapcsolata van
2016. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy rám mozdul.. Hanem úgy hogy kimutatja, hogy esetleg tetszem neki, és érdeklődést mutat irántam. Félre értés ne essék nem egy buta liba vagyok, aki mindenkit megcsal.. Most vagyok először ilyen helyzetben.. Első komoly kapcsolat és közben megtetszett más nagyon, és nem tudom hogy minek vegyem azt ha néz a srác olyan kábultan, mintha szerelmes lenne, de közben tuti nem az csak tetszem neki és még ez sem.biztos. Én csak kiakarom deríteni, hogy tetszhetek e neki
2016. márc. 30. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajod van a barátoddal, szakíts vele, és utána meditálj azon, hogy jajj most kinek tetszem vagy kinek nem.
2016. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk egy boxoló barátnőjére nem egészséges dolog ráhajtani :D

Amúgy mijafaxért nem szakítasz, ha viszket a pecked? Ez lenne a tiszta munka.

2016. márc. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb rendezd le a dolgot a barátoddal, utána foglalkozz a másik sráccal.
2016. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális esetben az ember nem nyomul olyanra akinek van párja. Ahogy mondták előttem is ha rossz a jelenlegi kapcsolatod zárd le, és utána foglalkozz a másik sráccal.
2016. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!