Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodtunk egymástól mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodtunk egymástól mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve lett egy csaj haverom. Az elején én többet is el tudtam volna képzelni sajnos ő nem de megbeszéltük és elég jó barátságot alakítottunk ki. Ezalatt az idő alatt napi szinten beszéltünk chat-en, sokszor találkoztunk, és elég sok mindent megosztottunk egymással. Ősszel azonban elment egy másik városba tanulni és ahogy ez várható volt kicsit eltávolodtunk egymástól. Annyira nem vészesen még az elején mert még akkor is találkoztunk és napi szinten beszéltünk. Az utóbbi pár hónapban kezdett furán viselkedni. Hiába hívtam nem jött el semerre amikor itthon volt, a vizsgaidőszakban egyszer sikerült vele találkozni hosszabb időre de arra az alkalomra is úgy kellett leimádkoznom és úgy jött le mintha muszájból jönne. Chat-en is jó ha 2-3 naponta társalgunk akkor is pár szóval elintézi vagy vissza sem ír. Próbálom néha telefonon hívni de arra is külön időpontot kell kérnem mikor ráér. Felvetettem hogy meglátogatnám majd ha feléje járok arra se mondott egyértelműen igent majd ha ráér akkor esetleg stb. Múltkor meg benyögte hogy nincs kedve velem mindig beszélgetnie. Szóval úgy érzem hogy tök érdektelen vagyok számára és ahogy kiveszem van most egy kialakult élete és ebbe én nem igen férek bele. Mondanom sem kell hogy ez rettentően rosszul esik és nem tudom miért van. Főleg az hogy nem tudom mit csináljak gondoltam rákérdek de félek csak felhúzza magát hogy mi jogon kérem én számon. Pedig rettentően hiányzik és nem tudom mire vélni ezt a viselkedést irányomban, hogy mi történt hogy ez így elromlott. Hozzá kell tennem ha valami gáz van lehet rá számítani meg érdeklődik hébe-hóba csak úgy érzem muszájból. Kérdés mi a helyes lépés ez ügyben mert szeretném helyrehozni.

2016. ápr. 3. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagyok, de nem lehet, hogy o tobbet akart volna toled?

Egyebkent ez nem biztos hogy miattad van. Egyszeruen csak uj helyre kerult es lettek uj ismerosei. Ez nem a Te hibad, es sajnalom^^

De ha mar kimondta hogy nem mindig van kedve veled beszelni, az egyertelmu. En a helyedben nem irnek neki, ha erdeklem meg akkor keresni fog, ha meg nem akkor felesleges lenne kuzdenem erte. Probalj meg Te is masokkal jo baratsagot kialakitani.

2016. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy ő többet akart?
2016. ápr. 3. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak felteves, de ez csak a sajat szemelyisegem miatt is eszembe juthat.

Masok vagyunk es nem ugyanugy reagalunk.

Ha en tobbet akarnek egy fiutol es a legjobb baratom lenne, de nem lepne az ugye rosszul esne. Aztan ha elkoltoznek, termeszetes hogy megprobalnam tul tenni magam rajta.

De szamtalan mas lehetoseg is van.

Peldaul ha o nem erzi olyan fontosnak a baratsagotokat, akkor csak le akar razni es ennyi.

De mint emlitettem, en a helyedben csak hagynam, maradjon maganak.

2016. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja nem sajnos ez ebben az esetben nem így van. Annak ellenére hogy barátok voltunk nyílt titok volt hogy tetszik nekem, burkoltan néha-néha belecsempésztem egy kis udvarlást is a dologba :) De nem viszonozta sose vagy igen lehettem az esete vagy nem akart többet én úgy vélem. Egyébként tökéletesen igazad van most ritkítottam is a kontaktot csak na hiányzik mert azért egy évig napi kapcsolatban voltunk, most meg azt se tudom mi van vele és kicsit rosszul esik hogy ilyeneket mond és tesz a fejemre.
2016. ápr. 3. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!