Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemmel valami okból kifolyó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel valami okból kifolyólag megromlott a szexuális kapcsolatunk. Szerintetek hányszor szexel egy átlagos pár?

Figyelt kérdés
Nálunk van olyan hogy két hetente egyszer. Akkor is általában en kezdeményezek. Még csak fél éve vagyunk hàzasok és nagyon félek attól hogy tönkre fog igy menni a házasságunk. Valami tanács?
2016. ápr. 4. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs kőbe vésett szám. Mindenki annyiszor ahányszor kívánja. Van akinek a heti 2 elég, van akinek a napi 2 sem elég. Ha téged ez nem zavar, akkor lehettek boldogok ettől függetlenül, ha zavar, nyílván gondok lesznek később. Ezt vele kellene megbeszélned, nem a GYK közönségét kérdezned :)
2016. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Kit érdekel az átlag??? Az a fontos, hogy nektek jó-e, elég-e! Ha igen, teljesen mindegy, hogy napi 1* vagy 2 havi 1* a mennyiség!
2016. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már szàzszor próbáltam vele megbeszélni....hasztalanul
2016. ápr. 4. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

"nagyon félek attól hogy tönkre fog igy menni a házasságunk"

Már tönkre is ment!!

2016. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Átlagosan 2-3 alkalommal hetente.
2016. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
4 est mért kellett lepontozni? Igaza van
2016. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:

Ha nem tudjátok megbeszélni, az a baj.

Ez valami konkrét esemény volt, amitől megromlott, vagy csak lassan lemondott róla?

Régebben sokkal több volt?

Sajna elég sok ember van, aki a kapcsolat elején máshogy viselkedik, mint amilyen, aztán meg már nem fárasztja magát... lehet, hogy neki sohasem volt ennél nagyobb igénye.

2016. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra, hogy mi a normális: Olvastam valami kutatást erről, hogy heti 1 a nagy átlag, de szerintem ez nem sokat mond el.

Arra, hogy mit tegyél ebben a helyzetben: Nem lehet, hogy valami nagyon stresszeli? pl. a munkahelyén

Ne szexszel kezdd, próbálj meg közös programokat szervezni, főzd a kedvenc kajáját, töltsetek minőségi időt együtt, és majd csak kibukik belőle, ha valami baja van.

2020. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!