Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel vajon mindent elrontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel vajon mindent elrontottam? Lányok ti adnátok második lehetőséget ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Szóval 1 hónapja van egy barátnőm akiért teljesen oda vagyok.Tegnapra"szabadnapot kaptam"mivel családi kiránduláson voltak.Na gondoltam magamba kicsit kiengedem a gőzt.Felhívtam haveromat mejünk valamerre.Ő jött is és nem volt egyedül a farzsebébe lapult egy kis speed.Egyszer élünk mostanában mukánkból adódóan kevesebbet is találkozunk(haverommal)szóval belekóstoltam.Aztán még egybe majd még egybe.Mikor is felhívott párom hogy szüksége lenne rám mert sz.arságok történtek.Én persze egyből ugrottam hiszen nekem ő az első.És tényleg tiszta szívemből szeretem.Mivel kicsit lassabb volt a gondolkodásom így kellett kis idő mire levágtam h bizony itt semmi gáz nincs hanem most fog megtörténni az első.Vagyis hát történt volna mert ugye a speedtől nem csak h összement a kuki de fel sem állt 2 órányi izgatás után sem.Persze kérdezgette ő közbe h mi van velem mert járt a szám meg folyamatos rágási ingerem volt de én nem vallottam be neki h mi van velem(féltem h az csak rosszabb lenne mint az h lankadt és mikro méretű)

Szóval az estéből nem sok minen lett.Vagyis nyelvérzékemet kamatoztattam de az csak olaj volt a tűzre mert ugye kellett volna a farkam a totális orgazmushoz.

Majd békében elváltunk.Aztán hazafelé kaptam egy olyan sms-t h ő még soha nem érezte magát ennyire megalázva és nem tudja h mi legyen.Azóta fel sem veszi nekem a telefont(egész nap)Persze most már szíívem szerint bevallanám h mi volt de lehet h már késő.

Szóval lányok veletek mi lenne egy ilyen szituban?

Ti mondjuk mennyire vagytok képben azzal a a speed-nek ilyen hatása van h összezsugorodik meg nem áll fel?

Mert b.nőm szerintem nem vágja ő nem olyan lány....mármint soha nem is próbált semmit.Meg mivel összesen 3 barátja volt így szerintem meg sem tapasztalta ezt a jelenséget.

Lehet jobb lett volna őszintének lenni?

Ti adnátok egy második esélyt?

Mikor lenne nagyon esélyem?

-Ha bevallom h ezért és ezért volt olyan amilyen

-Ha nem mondok semmit csak egszerűen visszapincsiskedem magam és max úgy teszek mint ha csak simán csütörtököt mondtam volna

És még mielőtt jönnének a "tökéletes életet élők"és kioktatnának.


Nem vagyok függő tényleg csak ritkán (tavaly összesen 3x idén először)mikor lazulni akarok akkor használom.

Egyébként alkoholt sörön kívül nem iszok és nem is dohányzok.Tehát ha belegondoltok abba h ha valaki egy évben 3x elmegy szórakozni és leissza magát az ugye még nem alkesz?Nos én sem vagyok az....Szóval ezt szoktam néha.És tegnap ez pont rosszkor volt.


2010. jún. 26. 20:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja igen én 26 párom 22.
2010. jún. 26. 20:40
 2/18 anonim ***** válasza:

Rég röhögtem ekkorát :D


Speed mellékhatása : mikro méretűre megy össze a farkad


:D Marha jó, ezt mindenképp ki kell próbálnom.

2010. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem dramatizálnám túl. Egyszer nem áll fel, hát istenem.
2010. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én megbocsátanék, és sztem a lány is megfog ha elmondod az igazat, sztem magát érezte hibásnak és ugyérezte h ö a szar
2010. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mondd meg hogy nem vetted be a viagrát tegnap
2010. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
azt várod hogy ezt el is olvassam? amúgy nem, nincs esélyed. 14/L
2010. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mond el neki, így ahogy ide leírtad, mert így most magát érzi hibásnak, azt hiszi, nem volt elég jó és hogy béna volt. Ennél megalázóbb pedig nincs egy lánynak, ha a pasinak nem áll fel tőle, akármit csinál. Úgyhogy mindenképp mondd el. 19/l
2010. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A kérdés nam hülyegyerekeknek és kislányoknak szólt.

Mivel olyankor minden vér kiáramlikvagyis pontosabban az agyba áramlik ezért megy össze és ezért nem áll fel.De ezt 14 évesen még annyira nem is baj ha nem tudjátok.

2010. jún. 26. 21:19
 9/18 anonim ***** válasza:

jaj de ari vagy :D agyba áramlik a vér a farkad helyett :D


Kipróbáltam, fejenáltam, hogy az agyamba menjen a vér, és a szerszámom alapmérete nemváltozott... Talán azért mert lankadt állapotba sincs benne csak a minimális vér? És az alap állapot az mindenkinek adott, ami ugye hús és bőr... a vér csak növeli, nem csökkenti. Te biológia óra réme :)


Szerintem csak simán stresszeltél, hogy kicsi a kukker, és nem ált fel... Van ilyen. De nem kéne speed kúpokra fogni a dolgot... Mondd meg a csajnak, hogy ez van, ezt kell szeretni, te pedig igyál a szex előtt egy két felest, és oldódni fognak a zavaraid :) Sok sikert!


Egy aggódó barát :(

2010. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
meg is érdemled, remélem sosem fog felállni. drogos f.sz
2010. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!