Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet az egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet az egy párkapcsolatot, ha legalább az egyik felet zavarja, hogy a nő magasabb mint a férfi?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ez egy igen-igen hülye kérdés volt. :D

Ha az egyiket zavarná, nem jönnének össze.

2016. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha szeretsz valakit elfogadod olyannak amilyen, a magasságán nem tud változtatni a kedvedért.
2016. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy elkezdenének randizni mert a lányt nagyon megfogta a pasi belsőleg, és ez kölcsönös is, a lány ad neki egy esélyt annak ellenére hogy ő magasabb, viszont még sem érzi jól magát mellette, kényelmetlen és emiatt úgy érzi nõietlen.
2016. ápr. 5. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Az nagyon jó kapcsolat ahol ez a legnagyobb gondja a feleknek de komolyan.
2016. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha csak részben tudja a másikat elfogadni, az tönkre fogja tenni a kapcsolatot.


Egy jó kapcsolathoz nem kell, hogy a másik minden tulajdonsága tetsszen. Viszont ha valamit nem tud elfogadni, akkor más téren akármennyire is tetszik neki az illető, hosszabb távon abból nem lehet normális kapcsolat.

2016. ápr. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor még esélyt se adott,de már látta,v először találkozott vele,tudta, hogy ő neki nem ez az ideál. Mégis azt hitte,meg tudja magát győzni az ellenkezőjéről.Elindul a kapcsolat,és csak rosszabb lesz. Szóval,aki elsőre ezen nem tud túllépni,az bele se kezdjen!


Majd lesz valahogy,meg majd jobb lesz felfogással nem szabad kapcsolatba belemenni!


Szerintem tönkretehet igen.

2016. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom, tönkre is ment. Bár nálunk pont fordítva volt, mint a példádban: nem engem zavart, hogy magasabb vagyok, hanem az exemnek lett kisebbségi komplexusa. Sose mondta ki, állítása szerint nem zavarta, de a végére odáig fajult, hogy megcsókolni, a kezemet megfogni se volt hajlandó séta közben, mert milyen hülyén néz már ki.

Azóta minden nője max 150 centi :D

2016. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen tönkreteszi. Ugyanígy volt a barátnőm is, mint te. Engem nem zavart, főleg hogy észrevehetetlen a különbség. Viszont ő ettől többnek érzi magát, én meg egyre kevesebbnek. Szakítsatok, amilyen hamar csak lehet, ne várjatok vele 20évet.
2016. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt gond, de az exem egy idő után heti szinten legalább 4-5x megemlítette, hogy milyen alacsony, meg folyton a magassága miatt rinyált, hát ott kiszerettem belőle.

Addig szerelemmel szerettem, vigyorogtam, ha rám nézett, stb., aztán addig panaszkodott, hogy elkezdtem valóban gáznak érezni őt, de nem a magassága miatt.

2016. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!