Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet arra, hogy ne edzen annyit?

Figyelt kérdés

Tudom önző dolognak tűnhet,de nem érzem magamat mellette elég férfiasnak.


Évek óta rendszeresen jár konditerembe.A hasa tiszta kockás,nagyobb bicepsze van mint nekem.


Valamelyik nap az ágyban viccből birkóztunk,úgy fölém keveredett,hogy mozdulni se tudtam alatta.


Volt egy másik eset,hogy huncutkodtunk az ágyban,és megmarkolta a" családi fámat"( péniszemet).Olyan érzés volt,mintha satuba fogták volna.


Hogy tudnám szépen,sértődés nélkül megkérni,hogy fejezze be a testedzést?



2016. ápr. 5. 08:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el edzeni te is, legalább lenne társad.

Testfelépítésünkből fakadóan rövidebb idő alatt, nagyobb és erősebb leszel, arról nem is beszélve ez egy remek életforma, én is csináltm egy időben :)

2016. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nincs igazán időm rá,hogy sportoljak,elég sokat dolgozok.Bár,ha több szabadidőm lenne, valószínüleg akkor se járnék kondizni,mivel őszintén szólva,eléggé lusta vagyok.
2016. ápr. 5. 09:12
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

ha ő élvezi a testedzést, akkor nem hiszem, hogy jó ötlet lebeszélned. pláne, ha ez a kisebbrendűségi érzésedből adódik. ő lustaságnak, férfiatlanságnak fogja érezni és mivel még egy számára fontos dolgot is elvesze, vagy feladni kényszerül miattad, erre könnyen rámehet a kapcsolatotok - talán még inkább, mintha "csak" gyengébbnek érzed magad mellette, amit ő lehet hogy nem így érez, vagy még imponál is neki.

viszont nekem eleve nem jön be a testépítő szépségideál, így én eleve nem nagyon járnék testépítő csajjal. elfogadom, hogy neki(k) mi fontos és szép, csak nagyon máshogy szemléljük a világot, nincs értelme erőltetni...

2016. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék egy ilyen nőért...., én is sportos vagyok, és eddig csak olyan nőkkel hozott össze a sors, akik nem (vagy keveset) sportoltak. Szerencsés vagy!
2016. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
28%

Tedd össze a kezed :D

Ilyen leányzót keresek de mind foglalt :( vagy olyan buta hogy kimossa a fehérjét a shakeremből mert vizet kértem a pultnál. (megtörtént eset)

2016. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A testedzés neki fontos, milyen ember az olyan, aki a párját le akarja beszélni a hobbijáról a saját kisebbségi komplexusa miatt? A te komplexusod, oldd meg ahogy tudod, őt meg hagyd békén.
2016. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önzöség ,hogy ha azt akarod adja fel a hobbiját csak azért, hogy te jól érezd magad.ráadásul odafigyel magára, amiért nagyon sok férfi igazán hálás lenne.ha lusta vagy konditerembe járni,akkor Keress valami sportot amit élvezel,ha meg a se jó akkor fogd be a szád ugyanis nem a barátnöd hibája, hogy elhanyagolod magad és úgy nézel ki mellette , mint egy giliszta
2016. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Inkább mint egy puding :)
2016. ápr. 5. 09:44
 9/39 anonim ***** válasza:
Vanillia?
2016. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

Hát,ha engem erre kérnél,már nem lennél a pasim!

Bocs,de ez nettó baromság! Persze,ha elkezdene hízni,te lennél az első,aki szóvá tenné!

Keress egy dagadt nőt,akit le tudsz gyűrni!

2016. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!