Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha jobban szeretem a kocsimat, mint a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A barátnőm megkérdezte tőlem,hogy mi a fontosabb nekem,a kocsim vagy ő.


Bevallom erőteljesen haboztam amiért teljesen besértődött,két napja nem is beszéltünk.


Az autómért közel 10 évet kellett dolgoznom,a barátnőm csak három hónapja van meg.



2016. márc. 9. 08:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

... és még kérdik a pasik, miért jó nekünk, ha hetekig kell tornászni, mire ágyba vihetnek. Ezért!

Mert mindig az az értékesebb, amiért keményen kell dolgozni, amit elsőre megkapsz, az értéktelen.

2016. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
nem baj, ha paraszt vagy, de az, hogy egy másik ember önbecsüléséért, kedvéért még füllenteni sem tudsz, az megmagyarázza, hogy miért van régebb óta kocsid, mint barátnőd
2016. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Amennyire én ismerem a nőket, még örülhetel neki, hogy nem vágta oda neked még azt is:"Na...Hát ha neked fontosabb a kocsid mint én, akkor a továbbiakban csak izélgesd azt, nekem meg hagyjál békén ezentúl"...(És igaza is lenne tökéletesen...)
2016. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked barátnő?
2016. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Oké tudom,hogy füllenteni/ hazudnom kellett volna.Viszont megigértem neki a kapcsolatunk elején,hpgy mindig őszinte leszek vele.
2016. márc. 9. 09:14
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna hazudni. Ha nem gondolod így akkor felesleges tovább húznod a csaj idejét. Egyszerűen undorító, hogy manapság az embereknek a tárgyak többet jelentenek mint a "szerelme". Ha esetleg a csaj elvinné a kocsit, és önhibáján kívül balesete lenne, kit féltenél jobban, a kocsit vagy a csajt?
2016. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Hát először megkérdezném,hogy ő jól van-e,utána,hogy megsérült valaki más vajon?


Megkérdezném,milyen súlyos a kocsiban keletkezett kár( természetesen ki is fizettetném vele az okozott kárt).


Utána lecseszném,hogy az engedélyem nélkül elvitte a kocsimat( másnak soha nem adom kölcsön).Végül pedig szakítanék vele ezért.

2016. márc. 9. 09:27
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

Látod :) Itt a probléma. Szerintem neked nem való nő. Maradj a kocsiddal kapcsolatban.

Az én párom is hatalmas autómániás, imádja a kocsiját. De engem is imád, csomószor unszol, hogy vigyem el, ha kell. Egyszer elvittem, más hibája miatt baleset történt, nem ment tropára a kocsi, de jelentős kár keletkezett. Én nagyon meg voltam ijedve a kocsi miatt, párom munkából rohant oda sírva, hogy minden renden van-e velem, még órákkal később is csak ölelgetett, puszilgatott, hogy mennyire megijedt. A kocsit magasról lefosta, nem érdekelte az csak tárgy. Pedig imádta ő is, és akkoriban nem is álltunk jól anyagilag, a kocsit ő is évek alatt spórolta össze. Aztán együtt javíttattuk meg.

Ha te erre így reagálnál, ne húzd a lány idejét, fogalmad sincs, mi az hogy szerelem, de még a szeretet se ismered hírből se.

2016. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Igazából nemértem mi a probléma.Megint hazudhattam volna,de sajnos őszinte ember vagyok.

Így reagálnék,ha valaki a másik tulajdonába kárt tesz,véleményem szerint az ki kell fizetnie,de lehet ti máshogy gonfoljátok.

2016. márc. 9. 09:43
 10/39 Titusztitusz ***** válasza:
100%
A probléma az veled, hogy mint ahogy többen is írtuk, felesleges neked nő...Állandó nő meg különösen felesleges...A jelek szerint téged elsősorban a KOCSID látványa tölt el kielégülésérzéssel, nem pedig egy nő nyujtotta szolgáltatások...És ez a legnagyobb gond az esetedben, csak valszeg te nem érzékeled...
2016. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!