Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet arra, hogy ne edzen annyit?

Figyelt kérdés

Tudom önző dolognak tűnhet,de nem érzem magamat mellette elég férfiasnak.


Évek óta rendszeresen jár konditerembe.A hasa tiszta kockás,nagyobb bicepsze van mint nekem.


Valamelyik nap az ágyban viccből birkóztunk,úgy fölém keveredett,hogy mozdulni se tudtam alatta.


Volt egy másik eset,hogy huncutkodtunk az ágyban,és megmarkolta a" családi fámat"( péniszemet).Olyan érzés volt,mintha satuba fogták volna.


Hogy tudnám szépen,sértődés nélkül megkérni,hogy fejezze be a testedzést?



2016. ápr. 5. 08:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
19, nem férfiak akarnak lenni, hanem fittek! Ez nekik is jó, és a legtöbb férfi is szereti. Sok férfi (én is) nagyon unom már, hogy a nők (kevés kivétellel) szart se foglalkoznak magukkal. Azt gondolják, ha kifestik magukat és szép ruhában vannak akkor már igényesek, pedig nem! Aki leszarja a testét (sport, mozgás hiány), az rohadt igénytelen, hiába van kifestve. Persze a sok agyatlan kanos férfinak tudom, hogy mindegy... amíg ez nem változik, addig a nők többsége sem fog változni sajnos.
2016. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
54%

Szívemből szoltál utolsó.

Kevés az igazi nő aki foglalkozik magával,igénytelen,dagadt,rövid haj a legtöbb sajnos.

Kevés az igazi nő,ezért is nehezen találtam meg én is,iszonyat.

AKi nem sportol és nem figyel magára,nem diétázik az egy igénytelen tohonya,kifogást gyártó,nem is érdemel igazi férfit(minket) hanem egy szintén önmagára igénytelen pasit,ami nyilván kijön az élethez való hozzáállásán a munkájában mindenben,szexben is.


És megint igazad van utolsó sok pasi olyan kanos,hogy nekik aztán mindegy csak végre betegyék már egy nőnek 2 évente talán egyszer,ezért a nők 90%-a nem törődik magával hiszen madarat fog tudni szerezni magának,akinek mindegy.

2016. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Köszi, tehát nem vagyok egyedül ezzel. :)
2016. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Fú de lasarkítottátok a dolgokat te atya ég :D utolsó kettő. Ha nem foglalkozik annyit a testével már bűnronda nektek, tohonya és nem is tudom milyen jelzőket használtatok. Úgy is lehet szép valaki ha nem sportol. Én járok edzeni heti 5-6 alkalommal de nem várnám el barátnőmtől, hogy tartaon velem. Adjon magára igen de őszintén szólva ez már nagyon felszínes szőrsálhasogatás. Nézzen ki valahogy, de nem minden erről szól.
2016. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
24, Sarkos, de igaz. :DDD
2016. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

#10 retardált vagy. :)


Egyébként kérdező, kérdezz rá, hogy "mi lenne, ha nem néznél ki úgy, mint egy pasi?"

2016. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Egészen frenetikus hogy a két véglet van aki 1. lusta, tohonya, elhanyagolt ápolatlan nő 2. napi 2 órát edzőteremben töltő nő aki automatikusan ápolt és nőies (?!).

A probléma nem az edzéssel van senki nem ezt állította. De vannak akik hajlamosak a ló túlsó oldalára esni.... ismerek ilyeneket és alakra nincs gond velük de semmi nőiesség vagy lágyság nincs bennük, férfias a járásuk is arról nem is beszélve hogy büszkék rá hogy olyan férfiasak! Szerintem innen már akkor csak egy ugrás a szerepcsere, a férfiak úgyis elnőiesedtek a nők meg versengenek hogy übereljék a férfiakat :-)

2016. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
45%

20-as belinkelt képein kiakadtam. Valóban ez lenne ma a szépségideál? A szögletes formák? Már nem azért, de aki hallott már valamit rebesgetni a másodlagos nemi jellegről, annak nincsenek ilyen tévképzetei. Arról nem is beszélve, hogy tetszik, nem tetszik, a nő akkor nő, ha van némi zsír rajta. Ez ugyanis feltétele az ösztrogénháztartás megfelelő működésének. (Természetesen nem elhízásról beszélek, de nem helyes, ha egy nőnek 10% körül van a testzsír aránya.)

Menjünk tovább. A természetben a szaporodás egyik feltétele a szükséges táplálék megléte. Ha nőstény jó húsban van, azt üzeni a testének, hogy minden rendben, ez egy jó időszak az utódnemzésre. Ha szűkében van a zsírnak, azt üzeni, ínség van, nem élne meg, nem fejlődne megfelelően az utód, hagyjuk későbbre. Tudom, a mai ember szereti hangoztatni, hogy ő nem állat. De nem kellene elfelejteni, hogy honnan jött, és hogy ami évmilliókig remekül működött, azt nem fogja felülírni néhány emancipunci.

2016. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Utolsó,nagy tévképzet,csak magadat nyugtatod,hogy jó ha van háj a nőn,megsúgom nagyon nem.

Nekem volt egy barátnőm hipercsinos,egy deka háj nem volt rajta,ívelt,kerek,szép nőiesen izmos nő volt,és lám teljesen egészséges fia született,okos,értelmes.

Na akkor ez hogy?

Magadat nyugtathatod,csak ürügyet keresel arra,hogy ne sportolj és hogy lehet hízni,és ,,legyen a nőn mit fogni",pont,hogy nem egészséges,hanem a nőiesen sportos nők az egészségesek,plusz tetszik nem tetszik a piacképes pasi őket válassza,aki felveheti a miniszoknyát,a magassarkút,aki nőies,akinek szép hosszú haja van,és aki rendszeresen edz add magára.

Ha tetszik ha nem.Magadat becsaphatod,de nincsen értelme.

Nézd meg akkor Pirner Almát,nézd a fitneszes kismamákat,mindnek egészséges nagy gyereke született.

Ez csak önámítás,hogy ellustuljanak a nők 85%-a.


Nem tévképzet nézd meg a nagykutyák feleségeit és nézd meg milyen párjuk van a sikeres férfiaknak.

Jah és miért virágzik a luxusprostitució?

2016. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Ezek a lanyok (Kocsis Alexandra, Nagy Bettina) sem zero szenhidraton elnek egesz eletukben es igenis van rajtuk zsir. Kell egy nonek a minimális zsir valoban, mar csak a ciklus normalis mukodese miatt is.

Nekem is volt mar "kockas hasam", sot, iden nyaron is az lesz, megsem lesz tul alacsony a testzsir%om, mert nem 6 kocka latszik, csak 4. Sok lanynak kockas a hasa, annak ellenere, hogy nem edz, egyszeruen csak vekony.

Utalom ezt a gyuros lanyok ferfiasak hozzaallast. Nezzetek meg ot:


[link]


Az egyik kep versenyszezon, a masik pedig off-season, ahol az ember ugyanugy edz, tisztan is eszik, de belefernek meg olyan dolgok, amik versenyszezonban nem. Szerintem ez a no gyonyoru, noies, szexi.


Imadom a baratom, szerencsere edz o is, es szerencsere neki is az izmos csajok tetszenek, ugyhogy tamogat. De ha azt kerne, hagyjam abba, szerintem 2-3 honapnal tovabb nem birnam.

Az edzes az eletem, jo ott szenvedni, es mellesleg jo erzes jol kinezni.

Bar most, hogy itt a jo ido kellemetlen mikor az ember kapaszkodik a buszon, es nezik a bicepszet, pedig kb Kocsis Alexandra szintjen vagyok meg csak, es messze a cel.

2016. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!