Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha szerelmesek vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szerelmesek vagytok, akkor hogy adjátok a lány tudtára?

Figyelt kérdés
Mindennél fontosabb akkor nektek az a lány mármint a legjobb haverjaidnál is?Elmeritek mondani az érzéseiteket?Ha nem akkor miért nem?
2010. ápr. 5. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiépítem vele a kapcsolatot, és egy alkalmas pillanatban vallok/megcsókolom.
2010. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha már többször is találkoztál kettesben a csajjal és semmit nem lépsz akkor az miért van? se csók semmi vallomás
2010. ápr. 5. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejbe verem egy bunkóval és bevonszolom a barlangomba.
2010. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert vagy nem akarom elkapkodni, vagy még nemvagyok biztos az érzelmeimben
2010. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy érezze, hogy mennyire szeretem ahhoz nem kellenek feltétlenül szavak, anélkül is ki lehet fejteni és éreztetni a másikkal hogy ő a te mindened, és hogy mit érzel iránta. (most nem szexre gondolok kifejezetten)


Mindig csak annyit mondok el neki magamról, amennyi éppen elég, olyanokat nem mondok el neki amitől rossz kedve lenne vagy álmatlan éjszakái.


És igen ha szeretem és ő a mindenem akkor nyilván ő a fontosabb, de olyan nő nem kell aki el akarna ijeszteni vagy lebeszélni a barátaimról hogy velük ne találkozzak, ilyen pl: hogy ha a haverokkal lenne program akkor ő direkt mindig kitalálna valamit.- amúgy arra mindenki rájön. Szóval hagyjon néha szabadságot is, ugyanúgy én is hagyok neki is.

2010. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy mert elbízná magát.
2010. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!