Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha nagyon kívántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha nagyon kívántok egy lányt, de nem vagytok belé szerelmesek, de a lány szerelmet vall, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Megijedtek és leléptek vagy vonzó számotokra hogy így odavan értetek és beleszerettek?
2009. dec. 28. 00:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
Hááát, ha pókolhatom a pukilóját, akkor biztos beleszeretnék.
2009. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom mások hogy vannak ezzel, de nálam a szeretethez nem elég az, hogy a másik fél szeret, hanem idő kell.

Elmondanám neki a tutit, semmi érzelem, érezzük jól magunkat, mert én kívánom őt (gondolom testi vonzalomra értetted). Utána persze akármi lehet a dologból.

2009. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Választhatsz, hogy kihasználod, vagy nem szívatod. Attól függ, hogy milyen vagy. Én nem bántanám, még ha kívánom akkor sem.
2009. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Lecsapnék az illetőre és valószínüleg beleszeretnék rövid idő alatt...
2009. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neki egy esélyt hogy hátha kialakul bennem is valami.
2009. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

20/F

Mindenki másképp van vele, de ha én kivánok egy lányt máris szerelmes vagyok belé!!! :D Adnék neki egy esélyt, mivel ha egy cicababa meztelenkedik elöttem azt nem vállalnám be, de ha valakit kivánok abban már valami nagyon megfogott.

2009. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

0:41-es hozzászólás elolvasása óta nincs önálló véleményem. Jól megfogalmazta, amit gondolok a dologról :)


23/f

2009. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Számomra csak problémát jelentene
2009. dec. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én így jártam, bár én vagyok a lány, és a srác beijedt hirtelen megszakított velem minden kommunikációt. 27L
2009. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

akárhogyan döntesz, az a legfontosabb, hogy ne csapd be, mert azt előbb-utóbb bánni fogod. Úgy értem, hogy ha már az itteniek véleménye érdekel, akkor gondolom valamennyire lelkiismereti kérdést csinálsz belőle.

De ha elmentek pár randira, akkor ki fog derülni, hogy csak testi a vonzalom, vagy valóban érdekel a lány.

2009. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!