Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden nap dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden nap dolgozik alig vagyunk együtt! Mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés

A párom 21F a hét minden napján dolgozik, vasárnap is. Mivel én egész héten koliban vagyok nagyon keveset látom kevés időt töltünk együtt és általában az is kb a semmivel telik mert fáradt. Elhiszem, hogy ki van merülve de ennek a kapcsolatnak úgy érzem így semmi értelme. Alig járunk el valahova. Szerintetek van még ennek így jövője?

18/L (egyébként nagyon szeretem..)


2016. ápr. 6. 18:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy már több mint 2 éve vagyunk együtt.
2016. ápr. 6. 18:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
te is tudod, hogy nincs értelme. Hiába dolgozik minden nap, ésszerű keretek között kéne tudnia időt szakítania rád.
2016. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltam rávenni, hogy menjünk el szórakozni,moziba,kajálni, sétálni stb vagy csak nézzünk meg egy filmet..de Este 7kor már késő van és semmit nem lehet csinálni. Filmezés közben is elalszik általában. Volt, hogy hetekig nem is szexeltünk..
2016. ápr. 6. 18:40
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
este 7-kor nincs késő semmihez, ha nappalos vagyok, én is addig dolgozok, bőven lehet utána mozizni, vacsizni, sétálni
2016. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jut idő a kapcsolatotokra, akkor kár erőltetni.
2016. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig arra van időnk, amire szánunk és amire akarjuk.

Ha még fáradtan se áldoz időt a kapcsolatotokra, úgy ennek nincs is értelme.

Kompromisszumot lehet, hogy nem ismeri. Fáradtan is lehet egy picit beszélgetni egymással a semmitevés helyett.

2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez olyan dolog, hogy a problémát mindenki elismeri de mégis mit tudsz tenni? A pénz kell, és gondolom ha találna jobb munkát, akkor azt csinálná. Valószínűleg nem szórakozásból dolgozik heti 7 napot, vagy hogy kiszúrjon veled. Ennyi munka után pedig nem csoda ha fáradt. Ha pihenés helyett folyton veled foglalkozna, arra az egészsége menne rá.
2016. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem dolgozna akkor az lenne a baj.Van olyan hét amikor én se tudok a párommal lenni.De ő megérti.Sajna ilyen munkám van.Néha áldozatokat kell hozni az életben.
2016. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:

Neki mi a melója, h heti 7napot melózik? Lehet/akar rajta változtatni? VELE BESZÉLTÉL MÁR ERRŐL?

26/F

2016. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van.

Pl. majd te is melózol és akkor neki is lehet kevesebbet.

(már persze, ha annyira megkerülhetetlen dolog az a pé,z.)

2016. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!