Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.5 éve vagyunk együtt, szünetet akar, hogy megismerjen mást is. Vélemény?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel még 2012-ben jöttünk össze. Nagyon jól megvagyunk, próbálok neki mindent megadni és nagyon elnéző lenni. Csak hogy példát mondjak, még egyszer sem veszekedtünk, mindig elfogadom a véleményét. A legtöbb döntésben neki kedvezek, pl vidékre akartam menni tanulni, de ő minden áron Pestre, ezért mentem utána.

Eddig minden rendben volt, nem volt semmi probléma, de most rájött, hogy "világot" akar látni,hogy többet akar megismerni.

Csak hogy tisztán lehessen látni, én zenélek és mindig viszem magammal az ország minden csücskébe, ahol persze én fizetem a szállodát. Szóval a világ látás más szempontból értendő, gondolom én. A szexualitással sincsen gond, a napi 3 tuti meg van. (És a méreteimre se esett még sose panasz...)

A környezete sok mindenben nem ért vele egyet (pl tanulás), de én mindig mellette álltam.

Most viszont bejelentette hogy szünetet akar, (mert egy idősebb barátnője mondta neki, hogy úgy érzi totál elrontotta az életét, és több pasival kellett volna "megismerkedni" (az ágyban) ) de csak majd ősszel mikor jön az egyetem, mert ott új emberek vannak. Addig meg lehetek vele. Nos nehéz kifejezni, hogy milyen érzés úgy élni, hogy tudod hogy fogynak a napjaid. Borzalmas. Velem meg az a baj hogy túl érzelmes vagyok és szeretek hosszú távra tervezni. De azért ez mégis nagyon mellbevágó.

Mit mondotok erre? Van valami tanácsotok?



2016. ápr. 4. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell színezni, megunt. Dobd és keress mást. Ha most ebbe belemész, akkor ha együtt is maradtok, szemrebbenés nélkül mellékefél majd, mint a huzat, mert abban a hitben lesz, hogy úgyis megbocsájtasz neki!

Ha rúdtáncos akar lenni, hajrá, ne tartsd vissza! ;)


27/F

2016. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

A leírásod alapján elég egyoldalú a kapcsolatotok abból a szempontból, hogy ki mennyit tett bele. Nekem ilyet mondanának, azonnal fel is út, le is út lenne. Nem elégedett veled, de amíg neki kényelmes, megb.....hatod? Mondjuk az is lehet, hogy megunta, hogy minden úgy volt, ahogy ő akarta. A nők általában ilyenek.

Most dühös lettem mindkettőtökre, pedig nincs is közöm a dologhoz. 22L

2016. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

uuu ez nagyon gaz

csak nekem tunik fel hogy mekkora papucs vagy igy?


Nehogymar belemenj! Azonnal rakd ki a szuret! Szeptemberig meg kefelteti/nyaraltatja/szorakoztatja magat veled, aztan megy vilagot latni? Akkor azt mar most elkezdheti es teged felejtsen el.


Ennek a kapcsolatnak abban a pillanatban vege volt, hogy ez a gondolat a lany buta fejebol kipattant. Mostmar csak vergodtok. Semmi ertelme.


Neki mar log ki a laba a kapcsolatbol, de nem akar egyedul maradni a nyarra, ezert "maradhatsz vele"...nagyon gaz


Te pedig szedd ossze magad es ne legyel mar ilyen engedekeny. Allj a sarkadra es tokosodj meg, mert ez a no ott hasznalni ki ahol csak akar!

2016. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bogus20 ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez elég szomorú, de addig úgysem nyugszik míg ki nem próbál valami mást. És ha tényleg ilyen jól bánsz vele, akkor meg fogja bánni, és miután kipróbál pár szemét pasit, vissza akarja majd magát kuncsorogni..

A józan ész azt diktálja, hogy hagyd ott most azonnal, mert nem veled tervez, csak ha más nem jön össze, és ez a tudat érzelmileg kicsinálja az embert. Ha nem jelentene neked semmit, más lenne a helyzet, de így...

2016. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, hogy nagyon is jelent. Ezzel van a gond...
2016. ápr. 4. 23:41
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban te voltál mindig aki engedett és a kedvét kereste, papucs voltál, ezért megunt. Néha kipróbálhattad volna milyen, ha az történik párszor, amit te szeretnél, nem csak amit ő. Ez egy egyoldalú kapcsolat volt és neki kényelmes. Dobd, és ne fogadd vissza. Keress olyat, aki értékel. Legyen önbecsülésed!
2016. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Húú..így a leírásodból nem gondollak rossz srácnak és még ő akar elhagyni téged?Mikor mindent megadtál neki és ennyit törődtél vele?


Bírom az ilyeneket,hogy "világot akar látni"..

DE,azért még megnyugtat,van pofája,hogy az egyetemig még veled marad..Azta,ezt még fel kell dolgoznom,ilyen csajt..


Ez tényleg borzalmas.Menekülj inkább minél előbb.

Nehogy már végig kelljen nézned,ahogyan sorban lefekszik mindenkivel,mert neki olyanja van.

Szakíts vele minél előbb,ritkán tanácsolom ezt,a megbeszélés híve vagyok,de ezen nincs mit.

Én nem is értem,miért nem becsülik meg a nők,az ilyen rendes srácokat,ritka példányok vagytok!

2016. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb Társat érdemelsz nála.

Legyen már önbecsülésed!

Mit képzel a barátnőd?

Amíg nem talál valakit addig vele lehetsz?

Olvasni is rossz volt.

Páros lábbal azonnal!!!

F40+

2016. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gyönyörű.....még olvasni is szart volt!!!

Egy csöppet megborult az egyensúly a kapcsolatban, a párod kinevezett első számú rajongónak az ősz kezdetéig, de onnantól már a kettes versenyző jön. Nincs is jobb egy nyilvános castingnál, szánalmas.

A tanácsom az, hogy keress másik Nőcit magad mellé, amíg nem találsz mást, addig cibáld a haját, ha találsz valami értelmesebbet akkor meg lapát.

Férfiként soha nem hagynám hogy így beszéljen velem a partnerem, úgy ott hagynám mint egy követ!!!

38F

2016. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Figyelj ez a tipikus jó dolgában nem tudja mit csináljon eset. Ne légy a lábtörlője. Engedd el szépen még ma. Hulye ember a saját kárán tanul.
2016. ápr. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!