Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltsem a pasimat ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltsem a pasimat ettől a cafkától? Jogos hogy féltékenykedek?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a barátom és ez a "nő" barátok voltak extrákkal. Ez a csaj amúgy a barátom összes haverjának megvolt még, és ahogy költözködött egyik helyről a másikra úgy gyűjtötte az újabbnál újabb "trófeákat".

Ráadásul a barátommal egy albiban is laktak két évig, úgy hogy köztük is volt jó pár kamaty, de hivatalosan nem jártak.

A csajnak most van egy fas.zija, de amellől is fel-fel hívja a barátomat, hogy találkozzanak, fél hogy elveszíti őt hiszen barátok.. Hányok ettől a manipulatív libától.

A barátom meg nekem bizonygatja hogy nincs köztük semmi, nem is akar tőle semmit, engem szeret, ők csak barátok stb... Azt érzem hogy nem csalna meg (a barátai meg a családja annyira bennem látják az igazit hogy szerintem meg is taposnák ha megtenné), és azt is hogy szeret de akkor is idegesít ez a nő, nem bízok benne..

Mit csináljak? Nem akarom túlféltékenykedni mert félek hogy pont azzal taszítom el a páromat, de az eszemmel meg tudom hogy nem árt figyelni..

Jogos az aggodalmam? :(

24/L


2016. ápr. 7. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háát... Ha sokszor szexeltek egymással korábban, akkor vonzódik a lányhoz, és a vonzalom nem múlik el egyik napról a másikra. Viszont ha azt érzed rajta, hogy nem csalna meg, akkor mi a gond?
2016. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az már rég rossz egy kapcsolatban ha idegeskedni kell a másik hűségén és féltékenykedni meg aggódni. HA bízol a barátodban, az érzéseiben és hogy nem csalna meg még akkor is ha az említett nő olyan amilyen akkor nincs mitől félned. Persze megértem azt is ha a barátodban bizol, de a nőben nem.

Nagymamám mondta mindig ha egy férfi meg akar csalni akkor meg is fog, bármit is teszel. Ha nem akar megcsalni, akkor bármit is tegyenek, nem fogja megtenni. Én ebben hiszek. (Boldog párkapcsolatban élek.)


22L

2016. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Féltani a saját cselekedeteitől csak az egészen kicsi gyerekeket, vagy a beszámíthatatlanokat lehet. Ha a párod önálló, felnőtt ember, akkor vagy úgy dönt, hogy téged szeret, és nem fekszik le más nővel, ebben az esetben fölösleges félteni, vagy úgy dönt, hogy hiába szeret téged, akkor is lefekszik a cafkával, és ebben az esetben is teljesen felesleges félteni.

Amúgy mit tudnál csinálni? Hogyan tudnád megakadályozni, hogy megcsaljon?

2016. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én mondjuk elhiszem, h aggódsz, nem is csoda. Hiába, h bízol a párodban, de valljuk be, h vannak olyan manipulálható emberek, akiknek elég 1 perc is, h teljesen elvegyék az eszüket fél óra erejéig... Inkább jobb félni, mint megijedni. Én a helyedben biztosan választás elé állítanám a páromat, mert szerintem barátság nő és férfi között nem létezik! VAGY ha mégis, akkor sem olyanok között, akik régen dugópajtik voltak... Tartsd nyitva a szemed és beszélgess el a barátoddal, h neki fordított helyzetben, h esne!
2016. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
95%
Régi mondás, de igaz; táncba vinni csak azt lehet, aki maga is táncolni akar...
2016. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Az a cafka szerintem nagyon is rá van startolva a barátodra, nem hiába akar mindig találkozgatni vele.

Bunkóság lenne azt kérni, hogy ne találkozzon a csajjal többet?

Mindenki saját megítélése. Viszont ha korábban dugtak párszor, akkor jogosan vetődik fel a kérdés, hogy most is ezt akarják-e.

Szerintem hiába mondanád neki, hogy fordított helyzetben mi lenne, legyintene rá, mert most ő van nyeregben.

Mondd azt neki egyszer, hogy elmész találkozni az egyik exeddel, és mikor újból találkoztok figyeld a reakcióit.

Ha fel lesz háborodva és ideges lesz, akkor ez minden bizonnyal azt fogja jelenteni, hogy a saját dolgait látja benned. Ez általában így szokott lenni....

2016. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nalam ez ugy van, hogy aki egyszer megvolt az max haver, de szexualisan nem erdekel.
2016. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a többiek hozzászólását, úh bocs, ha már írták.


Én konkrétan behányok ettől a "barátság extrákkkal" dologtól. Oké, abban a buta buta filmben jól hangzott, de az életben nagyon nem! Egyrészt az egyik fél mindig sérül,az aki elkezd egy idő után többet érezni, a másik meg mit csinál? Elküldi a pitsába,(jogosan) mert nem ebben állapodtak meg.

A másik gond az, ami a kérdezőéknál van. a pasija kefélgetett egy csajt, de nem vállalták fel egymást hivatalosan, most meg azt akarja beadni, h csak barátok immár. Ahham. Ébresztő, már akkor se voltak barátok, mikor keféltek! Az ember nem szexel a barátjával, ha szex van, akkor ott többről van szó, most tökmindegy, h kinek a részéről! Gondolkodj el kérdező, h kettőjük közül ki akar a másiktól többet.


Én megkérném a barátomat, h hanyagolja ezt a kapcsoaltot, mert eszem ágában sincs elhinni, h ez egy valódi, őszinte barátság. Itt szexuális vonzalom van. Idő és szituáció kérdése, h mikor szexelnek újra. Vagy megtudod vagy nem. az meg egy dolog, h az ismik téged látnak igazinak, ha a pasid nem pont így gondolja belül.


Nekem is van ffi barátom, a férjemnek is van nő barátja, de ezek tényleg barátságok. Azt nem hagynám, h olyannal "barátkozzon", akivel régen kefélgettek, na még mit nem. Ha barátkozgatni akar vele, akkor én kilépnék a képből, mert nem tudnám elhinni, h a múltbéli dolgok után egy csapásra másképp gondolnak egymásra, csak azért, mert a srácnak barátnője lett.

2016. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha a barátodban megbízol, akkor mi a gond? Akkor akár táncot is lejthet előtte a lány, akkor sem fog megcsalni nem? Amúgy adnak okot aggodalomra az ilyen nők, nem mondom, de ha biztos vagy a pasidban, akkor nem volna mitől félned.
2016. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a csajban kell megbíznod, hanem a barátodban.

A féltékenység az egyik leghaszontalanabb érzelem, hiszen ha a barátod szeret, akkor nem csal meg a világ minden kincséért sem. Ha megcsal, akkor meg annyit is ért a kapcsolat. Ha féltékenykedsz, azzal nem változtatsz semmin, maximum magadat hergeled. Bízz annyira a barátodban, hogy ő képes eldönteni, mikor sok a csajból.

2016. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!